Bir garip olay! Gasbedilen kadın şikayetçi olmamak için ağladı

Denizli'de yaşanan garip olay polisleri bile şaşkına çevirdi. 4 bin lirası bir şüpheli tarafından gasbedilen kadın, gaspçıdan şikayetçi olmamak için ağladı. Polislerin ısrarına rağmen karakola gitmeyi reddeden kadın, "Konuşmak istemiyorum, bu olay kapanacak." dedi.

Bir garip olay! Gasbedilen kadın şikayetçi olmamak için ağladı

Denizli'de 4 bin lirası bir şüpheli tarafından gasp edilen A.G.K. isimli genç kadın, kendisine yardıma gelen polis ekiplerine 'şikayetçi olmayacağını' söyleyerek göz yaşı döktü.

Denizli’de yürürken gasba uğradığını 24 yaşındaki iddia eden A.G.K., 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulundu. Yürürken yanına yaklaşan, yüzü maskeli bir erkeğin kendisine bıçak çektikten sonra 4 bin TL’sini gasbettiğini öne süren A.G.K.'nin yardım talebi üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Olay yerine giden ekipler, şüphelinin yakalanması için genç kızdan bilgi almak istedikleri anda beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştı. Bir anda sinir krizi geçiren genç kız, ekiplerin yardımını geri çevirerek gitmelerini istedi. Yanında babası olan genç kızın verdiği tepki sonrası hayrete düşen ekipler, kendisiyle tekrar konuşarak olayı anlamaya çalıştı.

‘Bu olay kapanacak’

Bir yandan bölgede şüphelinin bulunması için çalışan ekipler, bir yandan da kızı ikna etmeye çalıştı. A.G.K., olayın daha fazla büyümesini istemediğini söyleyerek, "İstemiyorum lütfen, ben kimseyle görüşmek ve şikayetçi olmak istemiyorum. Allah'ım ya Rabb'im, kimseyle konuşmak istemiyorum" dedikten sonra polislerin kayda alınma talebine ise, "Kayıtlara girmesin, silinebiliyorsa silinsin. Ben hiçbir şey istemiyorum. Baba sen de polisler de gidecek ve bu olay kapanacak. Tutanak tutulabiliyorsa tutalım, ben de imzalayayım ama bu konu hakkında size gelmek istemiyorum" sözlerinden sonra ağlamaya başladı.

İlginç hareketler sergiledikten sonra şikayetçi olmamak için direnen genç kızın yanında bulunan babası da olaya anlam veremedi. Çalışmalarını sonlandıran ekipler, tutanak tuttuktan sonra olay yerinden ayrıldı. Yaşanılan gasbın gerçek mi yoksa komplo mu olduğu merak konusu oldu.

İşte o video: