Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm full izle

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 30 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm…

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 106. Bölümü tek parça olarak yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 106.Bölümde: Fikret, Demir'i bulmak için sınırı geçiyor. Züleyha, Fikret ve Fekeli, gelen notu Demir'in yazısıyla karşılaştırır ancak yazının alelacele yazılmış olması nedeniyle Demir'in alıkonulduğunu düşünürler. Fikret, Demir'e Suriye'de yaşayan Şahap'tan bahsettiğini hatırlar ve Çetin'i de yanına alarak Demir'in izini bulmak için Suriye'ye gitmeye karar verir. Hakan'ın konağa ziyaretlerini artırması, Fikret'in ona karşı iyice bilenmesine sebep olurken, Fikret'in Züleyha'ya ilgisi de Lütfiye'yi şüpheye düşürecektir.

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm full izle - Resim : 1

Züleyha ve Hakan ortaklıklarını ilan ediyor. Hakan, bir Yamanlar geleneği olan toplu sünnet organizasyonu için Züleyha'ya yardım teklif eder. Organizasyonu yönetme görevi Lütfiye'ye verilince Şermin çok bozulur. Gecede Züleyha Hanımağa olarak konuşma yapar ve Hakan'ı da şirketin ortağı olarak tanıtır. Hakan ve Züleyha'nın fotoğrafları Adana gazetelerini süsler. Fekeli, Mehmet Kara'nın gerçek kimliğini öğreniyor.

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm full izle - Resim : 2

Fekeli, yaşadığı bir tesadüf sonucu Ispartalı Mehmet Kara ile ilgili çok önemli bir bilgi edinir ve Mehmet Kara isminin peşine düşerek doğduğu topraklara ulaşır. Fekeli, gazetedeki fotoğrafları gösterince Mehmet Kara'nın bir hemşerisi gazetedeki ismin Hakan Gümüşoğlu olduğunu söyler. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 106. bölüm tek parça linki…

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm full izle - Resim : 3

Bir Zamanlar Çukurova 105. Bölümde ne oldu?

Hakan'ın kendisini şirketin hissedarı Mehmet Kara olarak tanıtması Züleyha ve Betül'ü şaşkına çevirir. Züleyha, Yamanlar Holding'e ansızın gelen bu yabancıya çekimser yaklaşır. Bunun üzerine Hakan, konağa kadar gelerek Züleyha'nın güvenini kazanacak çok önemli bir hamle yapar. Hakan'ın hiç planlamadığı şey Haminne'nin onu tanıması ihtimalidir.Yamanların son temsilcisi olarak her şeyi kendine hak gören Şermin, konakta adeta terör estirir. Lütfiye Züleyha'yı üzmemek için Şermin'in sözlerini sineye çekerken, Betül annesine Fikret'le evlenip Fekeli'nin servetini alacağını söyler.

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm full izle - Resim : 4

Fekeli, Hakan'a bir şans vermek ister ve onu şehir kulübünde yemeğe davet eder. Hakan bu daveti memnuniyetle karşılarken, Fikret bu durumdan oldukça rahatsızdır. Fekeli'nin Erkan'ın ölümüne sebep olduğu için çok pişman olduğunu gören Hakan, düşmanının sözlerine dikkat kesilir. Gecenin sonunda Hakan, Abdülkadir'i şoke edecek bir hamlede bulunur.

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm full izle - Resim : 5

Yamanlar Konağı'nda büyük bir sürpriz yaşanır. Züleyha'ya gelen bir paketin içinden Demir'in yüzüğü çıkar. Züleyha, Demir'in yaşadığı umuduna kapılıp büyük bir mutluluk yaşar.

 Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm full izle - Resim : 7

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları kimdir?

 • Hünkar Yaman – Vahide Perçin
 • Demir Yaman – Murat Ünalmış
 • Yılmaz Akkaya – Uğur Güneş
 • Züleyha – Hilal Altınbilek
 • Ümit - Hande Soral
 • Ali Rahmet Fekeli – Kerem Alışık
 • Behice - Esra Dermancıoğlu
 • Gaffur – Bülent Polat
 • Müjgan Hekimoğlu – Melike İpek Yalova
 • Haminne – Serpil Tamur
 • Saniye – Selin Yeninci
 • Çetin – Aras Şenol
 • Fikret Fekeli – Furkan Palalı
 • Sevda Çağlayan – Nazan Kesal