Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm izle... "Karını hapishaneden nasıl kurtaracaksın onu düşün Yılmaz efendi"

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 66. bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. 1 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Bir Zamanlar Çukurova'nın 66. bölümünü izleyebileceğiniz link.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Bir Zamanlar Çukurova dizisi tüm heyecanıyla sürüyor. Dizinin merakla beklenen 66. bölümü ATV kanalında yayınlandı. Dizinin yayınının ardından 66. bölüm internete yüklendi. Bir Zamanlar Çukurova 66. bölümü tek parça olarak izleyebileceğiniz link haberimizin devamında.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'NIN KONUSU

Cezaevinden çıkmış olsa da Demir'in gözündeki cezasını şimdi konakta çekmeye devam eden Züleyha, hala evlatlarına hasret! Demir, çocuklarını saklamaya da Züleyha'yı cezalandırmaya da devam ediyor! Demir'in, "Züleyha'nın evde hizmetli olarak kalması" emrine Hünkar bile karşı duramadı.

Nefes kesen bölümün finalinde Züleyha, Yılmaz'a gerçekleri anlattı! Yaşanan onca acıdan, defalarca evlatları ile tehdit edildikten ve ölümden döndükten sonra, Züleyha her şeyi göze aldı ve Yılmaz'a, Adnan'ın babası olduğunu söyledi! Yılmaz şimdi Züleyha'nın korktuğu gibi öfkesinden deliye dönüp yakıp yıkacak mı? Züleyha'yı ve oğlunu alıp gidecek mi? Züleyha, Yılmaz'ı durdurmak için ne yapacak?

Evladı için pek çok kişinin kaderiyle oynamanın vicdan azabını çeken Hünkar, şimdi bir de oğlunun kalbine sapladığı acıyla baş etmeye çalışıyor! Yıllarca eşinin sadakatsizliğini sineye çeken Hünkar, aynı sadakatsizlikle şimdi anne olarak karşı karşıya! Demir'in yıllardır Sevda'yla dert ortağı olduğunu öğrenmesiyle geçmişiyle yeni bir hesaplaşmaya girişen Hünkar, ilk hesabı eşinin adıyla görecek!

Çukurova'da olaysız gün geçmezken, Dr. Sabahattin ve Savcı Jülide'nin düğün heyecanı da cemiyet hayatını sarar. Haber, Şermin'e ulaştığında, Hatip'in ölümüyle sarsılmış olan Şermin, iyice kontrolden çıkacaktır.

Hünkar, Demir'e ilk kez yaptıklarının bedelini ödetmeye kararlı adımlar atarken, Demir de boş durmayacaktır! Demir, Adnan Yaman ile hiçbir zaman ortalarda görünmeyen Sevda'yı tüm Çukurova'nın göreceği öyle bir yere götürecek ki Hünkar'ı adeta bir kez daha hançerleyecek.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 66. BÖLÜM İZLE

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 66. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.