Eski eşi Merve Şarapçıoğlu'ndan, Yasak Elma Yıldızı Berk Oktay'a zehir zemberek sözler!

Birsu adlı trans bireyin cinsel ilişkiye girdiğini iddia ettiği Yasak Elma yıldızı ünlü oyuncu Berk Oktay'ı eski eşi Merve Şarapçıoğlu, sert sözlerle bombaladı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Olaylı bir şekilde boşanan eski eşler Merve Şarapçıoğlu ve Yasak Elma dizisinin yıldız ismi Berk Oktay arasındaki sular bir türlü durulmuyor.

Geçtiğimiz günlerde Birsu adlı trans bireyin Söylemezsem Olmaz yayınına bağlanıp, Berk Oktay işe ilişkiye girdik sözleri magazin gündemini karıştırmıştı.

Ardından Berk Oktay, yaptığı açıklamada, bunlara gülüp geçiyorum demişti. 

Bu olayların üzerinden kısa bir süre geçmesinden sonra eski eşi Merve Şarapçıoğlu, ‘Mal Rejimi Listesi’ne evliyken çıktıkları tatilleri fatura eden eski eşi Berk Oktay için sert sözler kullandı.

 Berk Oktay'ın basına da yansıyan 'Mal Rejimi Listesi'ni gören eski eşi Merve Şarapçıoğlu, "Kendi uydurduğu kalemler ve rakamlar üzerinden beni kendisine 250 bin TL borçlu göstermiş" dedi.

"Kameralara oynayıp, şirin görünmeye çalışmasın"

Merve Şarapçıoğlu, "Belli ki yangından mal kaçırma derdinde. Bir insan eşiyle gittiği tatillerin kalem kalem hesabını mı tutar? İnsanda biraz utanma, sıkılma olur! Bu mal rejiminden hakkıma düşen payı da sokak hayvanlarına bağışlayacağım. Berk Oktay, kameralara sırıtacağına, sorulan sorulara açık yüreklilikle cevap versin! Kameralara oynayıp, şirin görünmeye çalışmasın! Durumu ortada" ifadelerini kullandı.