Bodrum Haremtan Koyu'nda skandal!

Muğla'nın Bodrum ilçesindeki Haremtan Koyu'nda yaşanan skandal tatilcilerin tepkisini çektikten sonra güvenlik önlemleri artırılmıştı. İşte Haremtan Koyu'nun son hali...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Muğla'nın Bodrum ilçesindeki Haremtan Koyu, lokasyonu ve eşsiz güzelliği nedeniyle yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Koyda geçtiğimiz haftalarda yaşanan iğrençlik pes dedirtmişti.

Bir grup erkeğin çırılçıplak birlikte yüzerek sahilde cinsel ilişkiye girmesi tepkilere neden olmuştu. Erkek grubunun rezilliğini görüntüleyen bir turist, durumu yetkilelere bildirince ekipler de harekete geçmişti.

Polis 2 kişiyi gözaltına aldı

Değirmenler mevkisi ve Haremten Koyu’nda, kamusal alanda yaşanan çirkin görüntülerle ilgili, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Aslan'ın talimatıyla harekete geçildi. Emniyet güçleri bölgede yaptıkları baskında 2 kişiyi gözaltına aldı.

Haremtan Koyu'nda bekçiler devriye geziyor

Bodrum'da bir grup erkeğin gündüz vakti çırılçıplak yüzüp ardından ilişkiye girdiği Haremtan Koyu'nun sıkı bir denetime tabi tutulacağı açıklanmıştı. Bardakçı ve Gümbet Koylarının arasında yer alan Haremtan koyunda bekçiler devriye atmaya başladı. İki bekçi her gün koy ve çevresinde devriye atarak bölgenin güvenliğini sağlıyor.

Haremtan Koyu eski günlerine döndü

Haremtan Koyu'nda yaşanan rezaletin ardından alınan tedbirler etkisini gösterdi. Koya giriş çıkışların kontrol edilmesinin ardından bölgeyi mesken tutan erkek grupları bir daha görülmedi. Haremtan Koyu'nun eski hali bölgede yaşayan halkı ve turistleri de sevindirdi.

Harematan dolandırıcılığı!

Muğla'nın Milas ilçesinde yaşayan bir vatandaş, kendisine ait fotoğrafların montajlanarak uygunsuz bir şekilde sosyal medyada kullanıldığını iddia ederek, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Muğla'nın Bodrum ilçesi Haremtan Koyu'nda geçtiğimiz günlerde meydana gelen hayasız görüntülerin haber olmasının ardından ortaya ilginç dolandırıcılık olayları çıkmaya başladı. Yayınlanan haberlerdeki fotoğraflarda ve metinde değişiklik yaparak yeniden paylaşan şebeke, fotoğraf ve bilgilerini kullandıkları kişiye, daha sonra iletişime geçerek para karşılığında paylaşımları kaldırabileceklerini ifade etti. Tuzağa düşmeyen Muğla'nın Milas ilçesinde yaşayan mağdur vatandaş, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Haremtan Koyu Bodrum'un neresinde?

Bodrum'a çok da uzak olmayan bir yerde Haremtan Koyu, Bardakçı ve Gümbet Koylarının arasında kalıyor. Buraya Haremten Koyu da deniliyor. Özellikle Gümbet'teki oteller kalan turistler burayı sabah sporu yapmak için kullanıyor. Bodrumlular ise bölgeye balık tutmak ya da denize girmek için gidiyor.

Bodrum'un en güzel koylarından biri olan Haremtan Koyu'nu maalesef son dönemden bakımsızlık ve ilgisizlik nedeniyle amacı dışında kullanılmaya başlandı.