Boğarak öldürüp, bahçeye gömdü

İnsanın kanını donduran olayda korkunç detaylar ortaya çıktı. Cani adam eski sevgilisini boğarak öldürdü. Cesedini çöp poşetinin içine koyarak bahçeye gömdükten sonra bilgisayarı açıp porno izledi.

Filmlerde dublörlük yapan adam, eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra takıntılı hale geldi. Bir yandan başka kadınlarla birliktelik yaşıyor, bir yandan da genç kadınla yeniden birlikte olmak istiyordu.

Genç kadın adamın bu isteklerine yanıt vermedi. Kendi hayatını yaşamak istiyordu. Bu durumu hazmedemeyen adam korkunç bir plan yaptı. Eski sevgilisi evde olmadığı sırada kendisinde bulunan anahtarla eve girdi.

Ardından genç kadının gelmesini bekleyen adam, yeniden birlikte olmak istediğini anlattı ancak olumsuz yanıt aldı. Çılgına dönen adam genç kadını elleriyle boğarak öldürdü. Cansız bedeni yerde yatarken evin içinde dolaşıp, dinlendi.

Genç kadını soyduktan sonra çöp poşetine koydu. Ne yapacağını düşündü ve ilk aklına gelen şeyi yaptı. Arka bahçeye hızlıca bir çukur kazdı ve kadının cesedini oraya taşıdı. Ancak kazdığı çukur oldukça alçaktı.