Böyle akraba düşman başına! 34 yerinden bıçaklayıp bileziklerini aldı

Hatay'da talihsiz kadın akrabası tarafından 34 yerinden bıçaklandı. M.Ç adlı şahıs bıçaklamanın ardından akrabasının bileziklerini alıp kaçtı.

Akrabası tarafından 34 yerinden bıçaklandı

Hatay Kumlu ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi'nde meydana gelen olayda M.Ç. akrabası Gülizar Düzce'nin evine gitti. M.Ç., Gülizar Düzce'nin kolundaki bileziği ve parasını istedi. Ancak Düzce olumsuz cevap verdi. Bunun üzerine M.Ç, Düzce'yi dövdü, ardından da yanında getirdiği iple boğmaya çalışıp 34 yerinden bıçakladı.

Talihsiz kadının tedavisi sürüyor

Gülizar Düzce, kanlar içinde yerde kalırken, M.Ç. para ve altınları alıp kaçtı. Aynı sokakta oturan akrabaları ve komşuları, sesler üzerine Düzce'nin evine gidip, durumu da polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Gelen sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından Gülizar Düzce Kumlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, buradan da Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne sevk edildi. 

M.Ç. ise aynı gece polis ekipleri tarafından, ilçe merkezinde saklandığı yerde yakalandı. Şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hastaneden taburcu olan Gülizar Düzce'nin evindeki tedavisi ise sürüyor.