"Bilerek frikik verdim..."

Ünlü jüri üyesi, "Reytinglerin artması için bilerek göğüs frikiği verdim" deyince tartışma başladı. Milyonlarca insanın izlediği programlarda bu tür hareketlerin kasıtlı olarak yapılmasının büyük bir yanlış olduğu vurgusu yapıldı.

Google Haberlere Abone ol

İngiltere'de yayınlanan 'Britain's Got Talent' yarışmasında jüri üyeliği yapan şarkıcı ve oyuncu Amanda Holden, programın reytinglerinin artması için canlı yayında bilerek göğüs frikiği verdiğini itiraf etti. 49 yaşındaki güzel, kasten çok açık giyindiğini ve göğüslerinin dışarı çıkmasına kendisinin izin verdiğini, bu şekilde programın reklamını yaptığını itiraf etti.

Amanda, program için jüri koltuğunda oturduğu zaman; neler söyleyeceğini, ne yapacağını, göğüslerinin dışarı çıkacağını bunların hepsinin farkında olduğunu söyledi. Amanda Holden, bunun belki kariyeri için bir intihar bile olabileceğini söyledi.

49 yaşındaki ünlü isim, BGT yarışmasında iyi bir jüri üyeliği yaptığını bundan sonra İngiltere'de yayınlanan ve en çok izlenen yetenek programlarından biri olan 'I'm A Celeb' programında da jüri üyeliği yapmayı düşündüğünü ifade etti. Holden, programın canlı yayınında küfür ettiği için de tepki almıştı.