Bülent Ersoy 'civciv' kıyafeti giydi

Kuaförüm Sensin yarışmasına jüri üyesi olan Bülent Ersoy'un giydiği kostüm civcive benzetildi.

Show TV ekranlarında hafta için yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasının yeni jüri üyeleri izleyicinin tepkisini çekmişti. Liyakatlı jüri yerine şöhretli isimlerin gelmesi sonrası yarışmayı Bülent Ersoy idare eder hale geldi. Makyaj uzmanı olan Seçkin Süngüç'ü bile susturan Bülent Ersoy, moda konusunda da dediğim olsun istiyor. Bugün ekrandaki hali ise "bu kostümle' nasıl moda eleştirmenliği yapar dedirtti. 

 Her daim şaşalı kıyafetleri ile bilinen Bülent Ersoy, bu kez tercih ettiği kostümle dillere düştü. Sarı peluşu kafasına takan Bülent Ersoy, civcivlere benzemişti. Çizgi film kahramanı tweetie'ye benzetilen Bülent Ersoy, çekimlerin aksamasına sebep olduğu itirafında da bulundu.

Yarışma öncesi makyajının saatler sürdüğünü söyleyen Bülent Ersoy, bu yüzden çekimin 1.5 saat geciktiğini anlattı. Ersoy şu itirafta bulundu:
-Benim makyajım 4.5 - 5 saat sürüyor. Yönetmen motor diyecek diyemiyor bekliyor. Benim işim uzun. Patronlar geldi, yönetmen geldi. Bu ne zaman bitecek diye. Ben her zaman ki umursamazlığımla 'fırçayı versene' dedim.