Bülent Ersoy, İsrail'den aldığı yüzüğe servet ödedi!

Kürk ve pırlanta sevgisiyle tanınan usta sanatçı Bülent Ersoy’un 5 ay önce İsrail'den yüzük sipariş ettiği ortaya çıktı. 36 karat'lık yüzüğün fiyatı ise dudak uçuklattı.

Bülent Ersoy pırlanta yüzüğe servet ödedi!

İsrail'den 36 karatlık elmas yüzük sipariş eden Bülent Ersoy kesenin ağzını açtı. Ersoy’un yüzüğe 21 milyon TL harcadığı ve yüzüğün Israil'den iki güvenlik görevlisi eşliğinde teslim edildiği iddia edildi.
YÜZÜK KORUMALAR EŞLİĞİNDE GELDİ

İsrail'den 36 karatlık, değeri 21 milyon TL olan bir yüzük beğendiği ileri sürülen Ersoy'un üç ayda tasarlanan yüzüğü geçen hafta Türkiye'ye iki güvenlik görevlisi eşliğinde getirildi. Bülent Ersoy'un Suadiye'deki evine teslim edildikten sonra da özel banka kasasına kondu. Bülent Ersoy'un yaptırdığı yüzüğün aynısının 2011'de ölen Elizabeth Taylor'da ve İngiltere Kraliçesi Elizabeth'te olduğu öğrenildi.

SİBEL CAN BİRİNCİYDİ

Sibel Can'ın sadece özel konserlerinde ve davetlerde taktığı 15 milyon TL değerinde 25 karatlık yüzüğü uzun süre konuşulmuştu. Türkiye'de en pahalı yüzüğün Sibel Can'da olduğu iddia edilmişti. Sibel Can'dan sonra da ikinci sırada eşi Ebru Gündeş'e eski eşi Reza Zarrab'ın nikahta taktığı 7 karatlık, 6 milyon liralık tektaşın olduğu söylenmişti. Ama yüzük savaşını kazanan Bülent Ersoy oldu.