Bülent Ersoy'dan bomba asgari ücret yorumu!

Bülent Ersoy kürk provasında görüntülendi. Ersoy, koronavirüs salgınında maddi zorluk yaşayanlara dair sorulan soruya, asgari ücretli geçinmek zorunda olanlara üzüldüğünü söyledi.

Bülent Ersoy'dan bomba asgari ücret yorumu!

İstanbul Nişantaşı'nda yeni yıl ve villaları için alışverişinde görüntülenen Bülent Ersoy, kürk provası için bir dükkânına girdi. Bülent Ersoy, koronavirüs salgını sürecinde maddi kayıp yaşayanlara ilişkin sorulan soruya asgari ücretli geçinmek zorunda olanlara üzüldüğünü söyledi.

Ersoy, "Sahneleri özlediniz mi?" sorusuna, "Vallahi yalan konuşmuyorum pek özlemedim sahneleri olursa okurum olmazsa da anasını satayım boş ver" diye gülerek yanıt verdi.

Villarının yapımını teftiş edecek

Satın aldığı iki villanın tadilat işleri için iki aylığına ünlü tatil beldesine gideceğini söyleyen Bülent Ersoy, hem doğa ile iç içe olmak hem de yeni aldığı ev villaların tadilat işlemleri için Bodrum'a gideceğini ifade etti.

Bülent Ersoy, şöyle devam etti: "Hafta sonu Bodrum'a gidiyorum, iki ay orada kalacağım. Aldığım iki villanın içerisini yaptıracağım, gözümle görmem, yerinde teftiş etmem lazım. 'Bunu beğenmedim' deyip, tekrar kırdırıp, yaptırabilirim. Vıdıvıdıcıyımdır adamlar inşallah kaçmaz. İstanbul'da pek şey yapmıyorum, hava alayım, ayağımı toprağa basayım istiyorum, bütün çam ağaçları her yer."