Hayvan gübresinin içinden öyle bir şey çıktı ki... Özel ekip gönderildi yol trafiğe kapatıldı!

Bursa'da zeytinliği için hayvan gübresi veren B.S. hayatının şokunu yaşadı. Gübre atmak isterken insan cesedini fark eden B.S. emniyet güçlerine haber verdi. Çürümüş ceset ile ilgili bölgeye özel ekip gönderildi. Ekipler Yeniköy Mahallesi'ne giden yolu trafiğe kapattı.

Hayvan gübresinin içinden öyle bir şey çıktı ki... Özel ekip gönderildi yol trafiğe kapatıldı!

Olay, Orhangazi’ye bağlı Yeniköy Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, zeytinliğine hayvan gübresi atmak için çiftlikten hayvan gübresi sipariş eden B.S., zeytin ağaçlarının altına sermek için traktör kepçe ile çalışmaya başladı. Kepçe ile zeytin ağaçlarının altına gübre serpmeye çalışan B.S., kepçeye bir şeyin takıldığını fark etti.

Hayvan gübresinin içinden öyle bir şey çıktı ki... Özel ekip gönderildi yol trafiğe kapatıldı! - Resim : 1

GÜBRENİN İÇİNDEN CESET ÇIKTI
Aşağı indiğinde ise gübrelerin arasında bir ceset görünce durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Gübrelerin arasında bulunan ceset nedeniyle olay yerine Cumhuriyet Savcısı, olay yeri inceleme ekipleri ve çok sayıda jandarma ekibi sevk edildi. Ekipler zeytin bahçesinde ve ceset üzerinde titiz bir çalışma yürüttü.

Hayvan gübresinin içinden öyle bir şey çıktı ki... Özel ekip gönderildi yol trafiğe kapatıldı! - Resim : 2

ÖZEL EKİP GELDİ
Olayla ilgili olarak Bursa Jandarma Komutanlığına bağlı özel bir ekip de olay yerine geldi. Zeytinlik sahibinin ifadesine başvuran savcılık İznik yolundan Yeniköy Mahallesi'ne giden yolu trafiğe kapattı.

Hayvan gübresinin içinden öyle bir şey çıktı ki... Özel ekip gönderildi yol trafiğe kapatıldı! - Resim : 3

KİMLİĞİ VE CİNSİYETİ TESPİT EDİLEMEDİ
Hayvan gübrelerinin arasında çürümeye yüz tuttuğu belirlenen cesedin kimliği ve cinsiyeti ise belirlenemedi. Ekipler cinayet şüphesi nedeniyle geniş bir çalışma başlattı. Ceset üzerinde ve çevrede incelemelerin tamamlanmasının ardından ceset kesin ölüm nedeni ve kimliğinin tespiti için Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.