Bursa'daki markette yangın tüpü paniği

Bursa'da bir markette yangın tüpü müşterinin çarpması sonucu yere düştü. Emniyet kemeri açılan yangın tüpü yerde dönmeye başladı, içindeki köpük etrafa saçıldı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: DHA

Bursa'da bir marketteki müşterinin çarpmasıyla yere düşen yangın tüpünün emniyet kemeri açıldı. Bir anda yerde dönmeye başlayan tüpteki köpük etrafa saçıldı.

Olay, dün Osmangazi ilçesi Güneştepe Mahallesi'ndeki bir zincir markette meydana geldi. Alışveriş yapan müşteri, raflara baktığı sırada duvarda asılı olan yangın tüpüne çarptı. Yere düşen yangın tüpünün emniyet kilidi açıldı. Bir anda yerde dönmeye başlayan tüpteki köpükler de marketin içine yayıldı. O anlar, marketin güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi. Görüntülerde müşterinin fark etmeden tüpü düşürdüğü anlar yer aldı, olaya müdahale etmemesi ise dikkat çekti.

 Alışveriş yapan müşteri, raflara baktığı sırada duvarda asılı olan yangın tüpüne çarptı. Yere düşen yangın tüpünün emniyet kilidi açıldı. Bir anda yerde dönmeye başlayan tüpteki köpükler de marketin içine yayıldı. O anlar, marketin güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi. Görüntülerde müşterinin fark etmeden tüpü düşürdüğü anlar yer aldı, olaya müdahale etmemesi ise dikkat çekti.