Acun Ilıcalı, Survivor'da skandal olaya imza atan İsmail Balaban'ın cezasını kesti

Survivor'da büyük skandala imza atarak yarışma tarihine geçen ve yarışma kurallarını ihlal eden İsmail Balaban ile ilgili olayda Acun Ilıcalı konseyde cezasını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Ekranların en çok sevilen yarışması Survivor’da skandal bir olay yaşanmış ve İsmail Balaban yarışma tarihine geçmişti.

Survivor’da oyun alanında kimse yokken birkaç yemek gören ve kameralar kayıttayken uyarılara rağmen yemek yiyen İsmail Balabanla ilgili Acun Ilıcalı’dan sert bir yaptırım geldi.

Kabul etmemiz mümkün değil

Acun Ilıcalı skandal olay karşısında sözlerine “İsmail ile olan durum bizim içim çok ciddi ve üzücü bir durum. Kabul etmemiz mümkün değil” diyerek başladı.

Herkes Survivor’da İsmail Balaban’ın ne ceza alacağını merak ederken konseyde Acun Ilıcalı İsmail’in cezasını açıkladı.

Öncelikle İsmail Balaban, Acun Ilıcalı karşısında savunmasını yaptı ve şu sözleri söyledi;

“Gerçekten çok açtım”

İsmail Balavan "Ödül oyununu kaybettikten sonra baya gergindim zaten. Burada en çok zorlandığım şey açlık olacak bunu biliyordum.

Ödül oyunundan sonra sinirlendim. Sonrasında kampa gittik, kamptan sonra da ben gergindim.

Oyun alanına doğru gittim, kimse yoktu zaten alanda. Birkaç tane yiyecek madde buldum ve kamp alanına doğru geldim.

Gerçekten çok açım dedim. Sonuçta çektiği için yemediğim bir şeyden ceza yiyeceğime yediğim şeyden ceza alayım. Yapmaman gereken bir hareket" açıklamasında bulundu.

“Görevli sana yeme diyor”

Ünlü teleivyoncu ve sunucu Acun Ilıcalı İsmail'e olayı hatırlatarak ,"Kamera kayıttayken görevli sana yeme diyor. Kayıttayken yeme diye uyarıyor sen de kayıtta olduğu bile bile bunu yiyorsun. Yemeyi aldı, götürdü başka bir konu. Sen bir kamera kaydı varken ve bunun uyarısı net bir şekilde yapılıyorken ben yemeği yerim dersen bu başka bir boyut." ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı İsamil Balaban’ın cezasını açıkladı: 3 oyunda olmayacaksın, 3 yemek ödülünü yemiyorsun

Acun Ilıcalı “Survivor'da yenilen yemeğin bendeki karşılığı çaresizliktir. Yaptırım yapmaktan asla mutlu olmadım. Farklı bir yaptırım uygulayacağız sana. Öncelikle bundan sonraki 3 oyunda oynamayacaksın. Bundan sonraki 3 yemek ödülünü yemiyorsun" İsmail Balaban’ın cezasını kesti.