Camdaki Kız 24. bölüm tek parça izle! Camdaki Kız son bölüm full izle! Camdaki Kız son bölüm izle

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerini paylaştığı Camdaki Kız 24. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız son bölüm full izle! İşte, Camdaki Kız son bölüm izleyebileceğiniz link...

Camdaki Kız 24. bölüm izle

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerini paylaştığı Camdaki Kız 24. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız son bölüm full izle! 16 Aralık 2021 tarihinde Camdaki Kız son bölüm full internete yüklendi.

Camdaki Kız 24. bölümde; Feride, sakladığı sırların bedelini öderken, Nalan güçlü durmaya kararlıdır. Diğer taraftan Koroğlu Ailesi büyük bir krizin içine düşmüştür. Rafet başta olmak üzere tüm aile krize çözüm bulmaya çalışırken, Sedat yine tehlikeli bir durumunun içine düşer.

Melisa ise kim olduğunu saklamaya çalıştıkça Hayri abisinin ısrarıyla avukatla görüşmeye gittiği otelde Rafet Bey'le karşılaşır. Nalan, Feride ve Adil'in sakladığı sırrı öğrenmeye çok yakındır. Ancak Feride, Nalan'ın Sema'yı sormasının ardından sinir krizi geçirir. Nalan, saklanan eşyaların peşine düşer. Feride ve Adil, Nalan'ın bilmesi gereken gerçekleri anlatmaya karar verir.

Camdaki Kız 23. bölümde neler oldu?

Camdaki Kız 23. bölümde; annesi Feride'nin, ''Dilim şişseydi de babanı takip et demeseydim. Allah yüzümüze gülsün de inşallah görmemiş olsun.'' sözlerini duyan Nalan, büyük bir çıkmaza giriyor. Yaşadığı şeylerden çok yorulan ve kırılan Nalan içini Muzo'ya açıyor. Muzo, ''Benim bir şey yapmam lazım Muzo.Kendim için bir şey yapmam lazım.'' diyen Nalan'a, ''O kafandaki neyse cesaret et ve yap!'' diye cevap veriyor.

Muzo'nun da desteğiyle hayatında bazı şeyleri değiştirme kararı alan Nalan, büyük bir adım atıyor. Öte yandan Selen'in, ''Ya neredesiniz? Öldük meraktan. Nalan da yok ortada. O da telefonlarını açmıyor.'' sözleri, merak uyandırdı. Peki Nalan ne yapacak?

Camdaki Kız 24. bölüm izle

Camdaki Kız 24. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Camdaki Kız dizisinin konusu nedir?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız dizisinin oyuncuları kimdir?

  • Burcu Biricik-Nalan
  • Devrim Yakut-Gülcihan
  • Enis Arıkan-Muzo
  • Feri Baycu Güler-Döndü
  • Feyyaz Şerifoğlu-Sedat
  • Hamza Yazıcı-Tako
  • Hande Ataizi-Cana
  • Merve Polat-Billur