Camdaki Kız 28. bölüm tek parça izle! Camdaki Kız son bölüm full izle! Camdaki Kız son bölüm izle

Burcu Biricik'in başrolünde olduğu Camdaki Kız 28. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız son bölüm full izle! İşte, Camdaki Kız son bölüm izleyebileceğiniz link...

Camdaki Kız 28. bölüm izle

Burcu Biricik'in başrolünde olduğu başrollerini paylaştığı Camdaki Kız 28. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız son bölüm full izle! 27 Ocak 2022 tarihinde Camdaki Kız son bölüm full internete yüklendi. Camdaki Kız 28. bölümde;

Nalan, Sedat'tan ayrılmak istese de bunu başaramayıp eve geri döner. Muzo ile dertleşen Nalan eve geri dönüşünü, 'Konağa geri dönmeyeceğim dedim, döndüm. Sedat'a bundan sonra nasıl güvenirim dedim, ona geri döndüm. Anlayacağın yapmayacağım dediğim her şeyi yaptım' sözleri ile açıklar. Nalan ile Sedat'ın arasında olacaklar, Hayri'nin değişimi gibi kritik olaylar ise seyirci tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Camdaki Kız 27. bölümde neler oldu?

Camdaki Kız 27. bölümde; Sedat'ın sakladığı gerçekleri öğrenen Nalan büyük bir hayal kırıklığı yaşar. İnandığı her şey çöp olmuştur. Aşka olan inancı sarsılan Nalan için Sedat ile olması artık çok zordur. Muzo'ya da Melisa ile ilgili olan gerçeği anlatır. Feride ise Sedat'a ültimatomunu çoktan vermiştir. Feride'nin ayaklarına kapanan Sedat için dönüş çok zordur. Nalan ve Sedat evliliği ne olacak? Nalan'ın planları neler?

Camdaki Kız 28. bölüm izle

Camdaki Kız 28. bölüm tek parça izleyebileceğiniz link...

Camdaki Kız dizisinin konusu nedir?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur.

Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız dizisinin oyuncuları kimdir?

  • Burcu Biricik-Nalan
  • Devrim Yakut-Gülcihan
  • Enis Arıkan-Muzo
  • Feri Baycu Güler-Döndü
  • Feyyaz Şerifoğlu-Sedat
  • Hamza Yazıcı-Tako
  • Hande Ataizi-Cana
  • Merve Polat-Billur