Camdaki Kız 30. bölüm tek parça izle! Camdaki Kız son bölüm full izle! Camdaki Kız son bölüm izle

Burcu Biricik'in başrolünde olduğu Camdaki Kız 30. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız son bölüm full izle! İşte, Camdaki Kız son bölüm izleyebileceğiniz link...

Camdaki Kız 30. bölüm izle

Burcu Biricik'in başrolünde olduğu başrollerini paylaştığı Camdaki Kız 30. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız son bölüm full izle! 10 Şubat 2022 tarihinde Camdaki Kız son bölüm full internete yüklendi. Camdaki Kız 30. bölümde;

Alp, Adil'i arayarak Cana ve Sedat arasındaki yasak aşkı anlatıyor. Duydukları ile şaşkına dönen Adil ise bunun hesabını Feride'den soruyor. Feride'nin Nalan'ı ateşe attığını öne süren Adil, bu gerçeği herkese anlatmaya karar veriyor! Öte yandan Nalan'ın hamilelik haberi konağa bomba gibi düşüyor! Peki Adil, Cana ve Sedat ilişkisini herkese anlatacak mı? Feride, Cana'yı tuzağına nasıl düşürecek?

Camdaki Kız 29. bölümde neler oldu?

Camdaki Kız 29. bölümde; Köşkte büyük bir şok yaşanmaktadır. Sedat, hapis şokuyla karşı karşıya kalmıştır. Bu uğurda Nalan onun yanındadır ve büyük destek olur. Rafet Bey ise, oğlunu bu durumdan kurtarmanın yollarını aramaktadır. Danışmanlarının verdiği akıl onun için son çözüm olabilme niteliğini taşır.

Camdaki Kız 30. bölüm izle

Camdaki Kız 30. bölüm tek parça izleyebileceğiniz link...

Camdaki Kız dizisinin konusu nedir?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur.,Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız dizisinin oyuncuları kimdir?

  • Burcu Biricik-Nalan
  • Devrim Yakut-Gülcihan
  • Enis Arıkan-Muzo
  • Feri Baycu Güler-Döndü
  • Feyyaz Şerifoğlu-Sedat
  • Hamza Yazıcı-Tako
  • Hande Ataizi-Cana
  • Merve Polat-Billur