Canlı yayında akılalmaz olay! İstanbul'a gelen turist bir anda neye uğradığını şaşırdı: Acı çığlığı duyuldu

Dünyayı gezip, gezdikleri yerleri herkese tanıtan Twitch yayıncıları İstanbul’da eşine az rastlanır bir olayla karşı karşıya kaldı. Yayıncılar, "@justketh" kullanıcı adıyla İstanbul'dan yayındayken yayıncı Jay Streazy, çiçek satmaya çalışan bir çocuk tarafından canlı yayında ısırıldı.

 "@justketh" kullanıcı adıyla ünlü platform Twitch'te yayın yapan ve dünyadaki önemli yerleri gezip, tanıtan yayıncılar İstanbul'a geldiğinde çok ilginç bir olayın parçası oldu. Ünlü Twitch yayıncısı Jay Streazy, çiçek satmaya çalışan bir çocuk tarafından canlı yayında ısırıldı.

Çocuğa 'hayır' dedi
Twitch'teki canlı yayına yansıyan o anlarda, yemek yemek için bir masaya oturan yayıncıların yanlarına çiçek satan bir çocuğun geldiği ve masaya bir dal gül bıraktığı görüldü. Bu sırada yayıncı Jay Streazy'in çocuğa "No" (Hayır) dediği duyuldu.

Sosyal medyada olay oldu
Streazy, isteksiz halinden sonra koluna sarılan çocuğu yine reddetti. Ancak çocuk hiç beklenmedik bir şekilde ünlü yayıncının kolunu ısırdı. Bu sırada Streazy'nin acı çığlığı duyuldu. Jay Streazy neye uğradığını şaşırırken, çocuk, bu akılalmaz hareketinin ardından masadaki gülü de alıp yayının kadrajından çıktı. O anlar sosyal medyada ise gündem oldu.