Cansu Dere'den Marmaris'e 1 milyon 200 TL'lik yatırım

Sevilen dizi Sadakatsiz'de Asya karakterine can veren Cansu Dere, yatırım için Marmaris'i seçti. Cansu Dere'nin Marmaris'ten aldığı iki arsanın değerinin 1 milyon 200 bin TL olduğu belirtiliyor.

Google Haberlere Abone ol

Sadakatsiz'in yıldızı Cansu Dere, tatil için tercih ettiği Marmaris'e yatırım yapmaya karar verdi. Son yıllarda sürekli arkadaşlarıyla Selimiye, Söğüt ve Bozburun'a giden güzel oyuncu, çok sevdiği bölgeye yatırım da yapmak istedi.

 Bir süredir bölgede arazi bakan Cansu Dere, iki ayrı arazi satın aldı. Dere, biri Söğüt diğeri ise Bozburun'daki arazi için toplamda 1 milyon 200 bin TL ödedi.

 "Yatırımı kendime yaptım" 

"Ben kendime yatırım yapmayı tercih ettim. Ev almayı anlıyorum, ama bir sürü ev alabilmek için insanın bu deneyimden vazgeçmesini pek anlayamıyorum" diyen Cansu Dere, bu düşüncesinin ailesinden yadirgar kaldığını dile getirdi.

"Biz bir yerli değiliz. Dedelerimin bir konağı ya da köyü yok. Herkes başka ülkede, başka şehirde doğmuş" diyen güzel oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü:


"Anne tarafımda annesiyle aynı şehirde doğan bile yok. Annem İzmir doğumlu, anneannem İstanbul, onun annesi Selanik, onun annesi başka yerden gelmiş. Babam zaten Bulgaristan doğumlu." Kaynak: Takvim