Yeni bölümde bakın ne yaptılar! Sadakatsiz'de Burak Sergen mesajı!

Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerini paylaştığı Sadakatsiz dizisinin oyuncuları, 'Haluk Güçlü' karakterine can veren Burak Sergen’i unutmadı. İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Kanal D yayınlanan Sadakatsiz dizisinin oyuncuları, 'Haluk Güçlü' karakterini canlandıran Burak Sergen’e geçmiş olsun mesajı gönderdi.

Sadakatsiz dizisinde 'Haluk Güçlü' karakterine hayat veren Burak Sergen, bu akşam yayınlanan yeni bölümde unutulmadı.

Rahatsızlığından dolayı projeye ara vermek zorunda kalan Burak Sergen'in canlandırdığı Haluk Güçlü, senaryo gereği kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Sadakatsiz oyuncuları da Haluk karakteri üzerinden Burak Sergen'e geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Burak Sergen'e ne olmuştu?

Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncularından Burak Sergen 12 Nisan pazartesi günü apar topar hastaneye kaldırılmış, solunum güçlüğü çektiği için yoğun bakıma alınan usta oyuncuya korona teşhisi konulmuştu. Hastanedeki ilk tedavisi başarılı olmayan ünlü oyuncu daha sonra yoğun bakıma alınmıştı.

Yoğun bakımda nefes alma güçlüğü yaşayan Burak Sergen daha sonra entübe edilmişti. Burak Sergen'in nişanlısı ise sosyal medyadan yaptığı açıklama ile akciğerlerinde enfeksiyon olduğunu ve solunum güçlüğü çektiğini duyurmuştu.

Sevindiren haberi oğlu vermişti

Burak Sergen'in oğlu Cansın Sergen, bugün sosyal medya hesabından babasının entübeden çıkarıldığını duyurdu. Solunum zorluğu çektiği için entübe edilen Sergen halen yoğun bakımda tutuluyor.