Kuruluş Osman’da pes dedirten hata! Siz de fark ettiniz mi?

Çarşamba akşamları izleyicileri ekrana kilitleyen ATV'nin favori dizisi Kuruluş Osman’da pes dedirten hata! Siz de fark ettiniz mi? İşte dikkatli seyircilerin gözünden kaçmayan hata...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Çarşamba akşamı yayınlanan ve reytingleri elinden bırakmayan Kuruluş Osman dizisinde yapılan ata hem izleyenlerin gözünden kaçmadı hem de bu kadarı da olmaz dedirtti.

Kuruluş Osman dün akşam yayınlanan 63. bölümüyle yine izleyenlerin nefesini kesti.

Yayınlandığı günden bu yana iddiasını sürdüren ve koruyan dizi önümüzdeki hafta ise hayranlarının önüne sezon finaliyle çıkacak ve kısa bir ara verecek.

Ancak dün akşam yayınlanan yeni bölüm ise hayranlarını bir o kadar da şaşırttı. Kuruluş Osman fanları ise hatayı hemen fark etti ve sosyal medyada tartışmaya başladı.

Rekortmen dizinin son savaş sahneleri ise dizinin sezon finaline saklandığı da belli olmuş oldu. Doğal olarak Kuruluş Osman hayranlarını bomba bir sezon finali bekliyor diyebiliriz.

Ancak reyting rekortmeni dizi Kuruluş Osman’da yapılan bazı hatalar ise seyricisine pes dedirtebiliyor.

Bunlardan birisi de Dizideki Osman Bey’in bebeğini kucağına aldığı sırada ortaya çıkan ekstra bir elin ortaya çıkması

İlk olarak ne olduğu anlaşılmasada bu durum daha sonra çekim ekibinin yardım ettiği yönünde yorumlandı.

Diğer bir hata ise Osman Bey’in belindeki hançer…

Osman bey kafese girene kadar hatta kafesteyken bile belindeki hançer açık çekilde görünürken açı değiştiğinden belindeki hançer birden bire yok oluyor.

Bunun gibi bir çok hata izleyicinin gözünden kaçmadı.