İrem Derici kilo aldığı halini paylaştı! "Bidon Derici"

Cesur tarzı ve samimi açıklamalarıyla gündemden inmeyen şarkıcı İrem Derici, 7 kilo aldığını söyleyerek kendisi ile dalga geçti. Derici, Instagram'dan o fotoğrafını paylaşarak kendisine "Bidon Derici" benzetmesin yaptı.

İrem Derici kilolu halini paylaştı!

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında yer alan İrem Derici, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Derici geçtiğimiz yıllarda anoreksiya hastalığına yakalanmış ve 40 kiloya kadar düşmüştü.

Ünlü şarkıcı o dönemi, ''Üzerinden bir buçuk sene geçti de böyle rahat rahat anlatıyorum. Ben sıkıntı yaşadığımda onu kendime itiraf edememiştim. Mesela anoreksiya yaşadığım dönemde çubuk kraker gibi geziyorum ama kendimi dünyanın en çekici insanı zannediyorum.'' sözleriyle anlatmıştı. 

"Bidon Derici"

İrem Derici şimdi de aldığı fazla kilolardan şikayetçi. Derici 7 kilo aldığını söyleyerek kendisi ile dalga geçti. Derici Instagram paylaşımında "Eylülden beri 7 kilo almışım. Ağzıma s....lar emi. Neyse ki Şeyda hızır gibi yetişti. 1 aya 10 naşlatıp insana döneceğim. Beton Derici olmuş Bidon Derici" ifadelerine yer verdi.