Serenay Sarıkaya bomba dizinin kadrosuna katıldığı iddiası yalanlandı

Ünlü komedyen Cem yılmaz ile ayrıldıktan sonra uzun süre projelerde yer almayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın ekrana geri döndüğü iddia edildi. Sarıkaya'nın ATV'nin bomba dizisi Maraşlı'nın kadrosuna katıldığı iddia edildi ancak menajerlik ajansı iddiayı yalanladı.

Serenay Sarıkaya o dizinin kadrosuna katıldı mı?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'la ayrılan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ATV'nin bomba dizisinin kadrosuna dahil oldu. Uzun süre hiç bir projede yer alamayn Sarıkaya'nın, sonunda bu sessizliğini bozduğu iddia edildi.

Sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı cesur paylaşımlar dillere düşen ünlü oyuncu, uzun bir süredir işiyle anılmadı.  Sarıkaya'nın ATV ekranlarının bomba dizisi Maraşlı için imzayı attığı, hatta rekor bir ücretle anlaştığı iddia edildi.

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın, başrollerinde Burak Deniz, Saygın Soysal, Alina Boz, Serhat Kılıç, Rojda Demirer gibi ünlü isimlerin rol aldığı ve sosyal medyada da büyük ilgi gören Maraşlı dizisinin kadrosuna dahil olduğu ileri sürüldü.

 

Menajerlik ajansı yalanladı

Serenay Sarıkaya'nın bağlı bulunduğu menajerlik ajansı ID İletişim ise iddiaların doğru olmadığını ifade ederek çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.