CHP'li Ali Mahir Başarır tepki çeken sözleri sonrası kendini böyle savundu!

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, tepki çeken "Ordu satılmış" sözlerinin ardından kendini savundu. Başarır, "Bana iftira atıldı. Allah’a havale ediyorum” dedi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: İHA

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, canlı yayında söylediği "devletin ordusu Katar'a satıldı" sözleriyle ilgili eleştirilere "Mehmetçikle ilgili televizyondaki söylemlerim çok net. Bu iftirayı atanları önce halka, sonra Allah’a havale ediyorum” diye yanıt verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, büyük tartışmalara yol açan "Ordu satılmış" sözleriyle ilgili konuştu.Milletvekili Başarır, CHP Meclis Grup toplantısı öncesinde gazetecilerin sorularına yanıt verdi.

"İftira atıldı"

Başarır, bir televizyon programında sarf ettiği, “Devletin ordusu Katar’a satılmış” sözlerine büyük tepkiler geldiğinin hatırlatılması üzerine, “Söylenecek her şey söylendi. Parti sözcümüz her şeyi söyledi, ben de her şeyi söyledim. Söyleyecek hiç bir sözüm yok. Ordumla, Mehmetçikle ilgili televizyondaki söylemlerim çok net. Bu iftirayı atanları önce halka, sonra Allah’a havale ediyorum” dedi.