Kenan İmirzalıoğlu'ndan Kurtlar Vadisi hayranlarını heyecanlandıran açıklama

Kenan İmirzalıoğlu, normalleşme adımlarının atıldığı ilk gün Cihangir’de bir plakçıda görüntülendi. Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili açıklamalarda bulunan İmirzalıoğlu, ''Herhangi bir teklif yok ancak gelen bir teklif olursa neden olmasın'' dedi.

Google Haberlere Abone ol

Magazinburada'da yer alan habere göre; yeni normalleşme adımlarının atılmasıyla ilgili fikirlerini söyleyen İmirzalıoğlu, “Evde bebek olduğu için biz fazla normalleşemiyoruz. Tedbirler devam ediyor. İnşallah yaza kadar sağlıklı bir şekilde normale döneriz. Pandemi artık herkesi yormaya başladı” ifadelerini kullandı.

''Geceleri daha çok annesi ilgileniyor''

Yeni doğan kızı Lalin hakkında da konuşan Kenan İmirzalıoğlu, ‘Uykusuz geceler nasıl gidiyor?’ sorusuna “Geceleri daha çok annesi ilgileniyor. Yani Sinem [Kobal] biraz uykusuz kalıyor ben ise gündüzleri ilgileniyorum” şeklinde yanıt verdi.

''Gelen bir teklif olursa neden olmasın''

Kurtlar Vadisi Kaos hakkında da konuşan İmirzalıoğlu, “Arkadaşlar teklif geldiğini ben de gazeteden öğrendim” dedi.

Teklif gelmesi durumunda değerlendirip değerlendirmeyeceği merak edilen yakışıklı oyuncu, “Arkadaşlar oyunculuğu bırakmadık. Herhangi bir teklif yok ancak gelen bir teklif olursa neden olmasın” şeklinde konuşarak Kurtlar Vadisi için yeşil ışık yaktı.