Cristiano Ronaldo’dan alkışlanacak hareket! Merih Demiral duyurdu, depremzedelere bağışlayacak

Milli futbolcumuz Merih Demiral, eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo'nun imzalı formasının açık arttırmaya çıkarılacağını ve elde edilen gelirin depremzedeler için kullanılacağını duyurdu.

Cristiano Ronaldo’dan alkışlanacak hareket! Merih Demiral duyurdu, depremzedelere bağışlayacak

Türkiye tarihinin en büyük felaketlerinden birini yaşadı. Yaşanan 7.7 ve 7.6'lık iki büyük deprem Kahramanmaraş merkez olmak üzere 10 ili etkiledi. Depremin ardından yaralar sarılmaya çalışılıyor.

Yaşanan büyük hasarın üzerine, İtalya'nın Atalanta takımında forma giyen milli oyuncumuz Merih Demiral, Juventus'tan eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo'nun imzalı formasının deprem bölgeleri için kullanılacağını açıkladı.

"AÇIK ARTIRMA USULÜYLE SATIŞA SUNULACAK"

Merih, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

"Az önce Cristiano ile konuştum. Türkiye'de yaşananlara çok üzüldüğünü söyledi. Ronaldo'nun koleksiyonumdaki imzalı formasını açık artırma usulüyle satışa çıkarıyoruz. Açık artırmadan elde edilecek gelirin tamamı deprem bölgesinde kullanılmak üzere Ahbap'a bağışlanacaktır. Katılmak için Mention atabilir, Team Merih Demiral'a DM yoluyla ya da teamdemiral@gmail.com'a mail yoluyla ulaşabilirsiniz..."