Defne Samyeli'nin karın kasları

Salgın günlerinde evine kapanan ünlü şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli'nin sosyal medya hesabından paylaştığı kaslı fotoğrafı çok konuşuldu.

Google Haberlere Abone ol

Şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli de korona virüs salgınından korunmak için kendisini evine kapattı. Karantina sürecinde yaptığı sporları ihmal etmeyen Samyeli, son yaptığı paylaşımında da bunları gözler önüne serdi. Güzel oyuncunun paylaşımına takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum yağdı. 48 yaşındaki iki kız annesi olan Defne Samyeli, evde olduğu sürede yediklerine dikkat ederek formunu korudu.

 48 yaşındaki iki kız annesi olan Defne Samyeli, evde olduğu sürede yediklerine dikkat ederek formunu korudu. Hayatından sporu eksik etmeyen şarkıcı, Instagram hesabından karın kaslarının göründüğü bir pozunu paylaştı. Samyeli'nin göz emojisi koyarak paylaştığı fotoğrafa kızı Deren Talu'dan da kalp emojileri geldi.

Ünlü isim son olarak komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşamıştı. İkili 1,5 yıl süren ilişkilerine son noktayı koydular. Cem Yılmaz'ın daha sonra ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile ilişkisi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.