Pis Yedili'nin yıldız ismiydi! Akrep dizisine bomba transfer!

Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın başrollerini paylaştığı Star TV'nin iddialı dizisi Akrep'e Pis Yedili dizisiyle tanınan ünlü oyuncu dahil oldu

Google Haberlere Abone ol

Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın başrollerinde yer aldığı Star TV'nin merakla izlenilen dizisi Akrep'e Pis Yedili dizisiyle tanınan ünlü oyuncu Bertan Asllani dahil oldu.

Son olarak Exxen'de yayınlanan, başrolünde yer aldığı 'Öğrenci Evi' dizisinde sergilediği performans ile adından söz ettiren başarılı oyuncu, diziye Efe karakteri ile giriş yapacak.

Selena dizisinde Kıvılcım karakteri ile tanıdığımız Hazal Şenel ile evli olan yakışıklı oyuncunun canlandıracağı karakter ile dizideki tüm dengeler değişecek.

 

. Yer aldığı projelerle izleyenlerin beğenisini kazanan Bertan Asllani, dizinin Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak.

 

Bertan Asllani kimdir?

Müzisyen, besteci, şarkıcı, oyuncu. 3 Temmuz 1990, Üsküp / Makedonya doğumlu. Babası Üsküp’teki Eski Türk Çarşısı’nda Saatçi Selim olarak bilinen bir esnaftı. Küçük yaşlardan itibaren müzik ve sporla yakından ilgilendi. 13 yaşında kendi stüdyosunu kurup beste yapmaya başladı. 

3 Temmuz 1990 Üsküp- Arnavutluk doğumlu olan Bertan Asllani müzisyen ve oyuncudur. Çok küçük yaşlarda müziğe başlan Bertan Asllani henüz 6 yaşında iken gitar çalmaya başladı. Türkçeyi anadili gibi konuşabiliyor. Bertan Asllani Justin Bieber benzerliği ile konuşuluyor.

Daha 14 yaşındayken yaptığı Akomate Te Dua adlı şarkı ile Arnavutluk'ta en iyi şarkı ödülünü aldı. Murat Dalkılıç'ın seslendirdiği Bi Hayli adlı şarkının söz yazarı Bertan Asllani'dir. Pis Yedili dizisinde rol almıştır. 5 yıl önce Türkiye'ye gelmiştir. Ve burada maxi single çıkarmıştır.