Çocuk sesleri komşuları harekete geçirdi! Eve giren ekipler korkunç manzarayla karşılaştı: Çok sayıda ekip sevk edildi

Denizli'de bir evden gelen çocuk sesleri üzerine komşular emniyet güçlerine ihbarda bulundu. Olay yerine gelen ekipler girdikleri evde yüzünde darp, vücudunda izmarit izleri olan bebek cesedi ve 2 küçük çocuk buldu. Ceset adli tıpa kaldırılırken 2 küçük çocuk korumaya alındı.

Çocuk sesleri komşuları harekete geçirdi! Eve giren ekipler korkunç manzarayla karşılaştı: Çok sayıda ekip sevk edildi

Olay, Pamukkale ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; evde yaşları küçük olan 2 çocuğun sesleri üzerine yapılan ihbar sonrası bölgeye güvenlik güçleri sevk edildi. Olay yerine giden ekipler, müstakil evin içine girdiğinde bir bebeğin hareketsiz yattığını gördü. Bölgeye sevk edilen sağlık görevlileri 1 yıl 9 aylık olan Murat Aslan Kılıç’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Şüpheli ölümün ardından bölgeye çok sayıda ekip yönlendirdi.
Çocuk sesleri komşuları harekete geçirdi! Eve giren ekipler korkunç manzarayla karşılaştı: Çok sayıda ekip sevk edildi - Resim : 1
2 ÇOCUK KORUMAYA ALINDI
Olay Yeri İnceleme ekipleri evde detaylı çalışma gerçekleştirirken, 2 çocuk koruma altına alındı. Bebeğin cenazesi otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı. Ekipler uzun saatler boyunca evdeki her bir noktayı teker teker inceledi. Evden alınan örnekler incelenmek üzere götürülürken, bebeğinin vücudunda darp ve izmarit izleri olduğu ortaya çıktı.
Çocuk sesleri komşuları harekete geçirdi! Eve giren ekipler korkunç manzarayla karşılaştı: Çok sayıda ekip sevk edildi - Resim : 2
BABA CEZAEVİNDE, ANNEDEN HABER ALINAMIYOR
Öte yandan; hayatını kaybeden bebeğin babasının cezaevinde olduğunun öğrenildiği olayda, kendisinden haber alınmayan anneye ulaşılması için ekipler çalışmalarını sürdürüyor. O anları korkulu gözlerle izleyen komşular ise eve girip çıkanın belli olmadığını ve çocuklara sahip çıkılmadığını iddia etti. Bebeğin kesin ölüm nedeni otopsinin ardından ortaya çıkacak.