Her satırı tüyler ürpertti! Gözü dönmüş koca eşini canice öldürdü

Denizli'de öfkeli koca S.U., yaklaşık 20 yıldır evli olduğu 2 çocuk annesi eşi Zerrin Uygun'u önce eşarpla boğmaya çalıştı sonra ise bıçakla boğazını keserek öldürdü. Haberi alan aile yakınları gözyaşlarına boğuldu.

Her satırı tüyler ürpertti! Gözü dönmüş koca eşini canice öldürdü

Olay, Merkezefendi ilçesine bağlı Akkonak Mahallesi'nde bir apartmanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Lozan Caddesi üzerinde bulunan evlerine giden S.U. ile eşi Ummuhan Zerrin Uygun (38) arasında henüz bilinmeyen nedenden dolayı tartışma çıktı.

Her satırı tüyler ürpertti! Gözü dönmüş koca eşini canice öldürdü - Resim : 1

EŞARPLA BOĞMAYA ÇALIŞTI
Çıkan tartışmanın ardından gözü dönmüş koca S.U., eşini eşarbıyla boğmaya çalıştı. Bunda başarılı olamayan cani koca, bıçakla eşinin boğazını kesti. İhbar üzerine bölgeye giden sağlık ekipleri Uygun’un hayatını kaybettiğini belirledi. Güvenlik güçleri apar topar cani kocayı gözaltına aldı.

Her satırı tüyler ürpertti! Gözü dönmüş koca eşini canice öldürdü - Resim : 2

GÖZYAŞLARI SEL OLDU
Olay yeri inceleme ekipleri evde detaylı çalışma gerçekleştirirken, aile yakınları ise dışarda gözyaşlarına boğuldu. Yapılan çalışmaların ardından cansız beden otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı.

Her satırı tüyler ürpertti! Gözü dönmüş koca eşini canice öldürdü - Resim : 3

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Öte yandan; yaklaşık 20 yıldır evli olan çiftin 16 yaşında A.U. isimli erkek ve 21 yaşında ise İ.U. isminde kız çocukları olduğu, hayatını kaybeden kadının tekstilde çalıştığı ve işsiz olan kocasıyla aralarında sık sık tartışma yaşandığı öğrenildi. Olay ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.