Dijital kredide faiz sıfıra indi

ParamKredi ve Türkiye Barolar Birliği işbirliğiyle hayata geçirilen dijital kredide faiz sıfıra indi.

Dijital kredide faiz sıfıra indi

ParamKredi ve Türkiye Barolar Birliği işbirliğiyle bireylerin, şirketlerin ve meslek gruplarının finansman ihtiyaçlarını dijital kanalları üzerinden karşılayabilmeleri hedefiyle hayata geçirilen UYAP Destek Kredisi’nde yeni yılda faizler sıfıra çekildi. Dosya masrafının da alınmayacağı açıklandı.

Ocak ayında geçerli olacak kampanya ile UYAP harç ve masraf ödemelerinde kullanılacak finansmanda, bir ay vadede faizsiz kredi imkânı BaroKart ile avukatların hizmetine sunuluyor. 

BaroKart ile avukatların hem iş hem sosyal hayatında büyük kolaylıklar sağlandığını, tek bir kart üzerinden birçok işlem ve ödemenin yapılabildiğini söyleyen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Metin Feyzioğlu, şunları söyledi:

“Kimlik yerine geçebilen BaroKart, avukatların birçok harcama ve ödemelerinde kullandığı, aynı zamanda adliyelere girişlerde bir güvenlik kartı fonksiyonu olan çok işlevli bir kart haline gelmiş durumda. BaroKart’ın bu çoklu işlemlere ek olarak, UYAP ödemelerindeki ihtiyacını mobil imza ve e-imza ile kolay ve hızlı bir şekilde sağlamasını çok önemsiyoruz. Yüzde sıfır faiz kampanyası ile çok daha fazla avukatımızın bu hizmetten faydalanmalarını temenni ediyoruz.”

Alış 21,2602
Satış 21,2645
Değişim 0,01
Son Değer 21,2623
En yüksek 21,54
En düşük 21,22
Haftalık Değişim 1,46%
Haftalık En Düşük 21,00
Haftalık En Yüksek 21,54
Aylık Değişim 2,28%
Aylık En Düşük 20,72
Aylık En Yüksek 21,54