Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 26. Bölüm 2. Fragmanı izle!

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'in 26. Bölüm fragmanı yayınlandı. Doğduğun Ev Kaderindir'de heyecan durulmuyor. Yeni bölümde, Mehdi hapse girmiştir. Zeynep, Barışın kendine aşık olduğunu anlar.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 26. Yeni bölümü ile 30 Aralık çarşamba akşamı saat 20.00'de TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi 25. Bölüm Özeti

Mehdi tarafından kaçırılan Zeynep, onun hiç görmediği bir yüzüyle karşı karşıya kalmıştır. Mehdi tüm sağlıklı düşünebilme yetisini kaybeder. İnanmak ve tutunmak istediği tek şey Zeynep’in sevgisidir ama bunun için Zeynep’in kendisini bile yok sayacak hale gelmiştir. Zeynep’in kaçırılmasıyla deliye dönen Barış, onu koruyamadığı için vicdan azabı çekerken Zeynep’in bulunması için varını yoğunu ortaya koyar.

Bu sırada en çok yardımı da Savaş’tan görecektir. Savaş sosyal medyanın gücünü kullanarak herkesi yardıma çağırır. İki kardeşin Zeynep’i bulabilmek için gösterdikleri dayanışma aralarındaki sevgi bağını da su yüzüne çıkarmaya başlar. Yaşananlar nedeniyle Zeynep’in de Mehdi’nin de evi yangın yerine döner. Sakine suçluluk duygusuyla Nermin çaresizlikle boğuşurken Benal büyük bir sürprizle kapılarına dayanır. Cemile endişeden deliye döner. Kardeşi hakkındaki gerçekleri görmekte zorlanır ve bu durum Nuh’la aralarına gerginlik tohumları ekmeye başlar.

Zeynep yaşadığı travmanın şokuyla mücadele ederken gelen doğum günü sürpriziyle tekrar gülümsemeye çalışır. Cemile’nin kafasında ise Mehdi’nin hayatını tekrar yoluna sokması için başka planlar vardır.