Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy aşkı bitti! İşte ayrılığın perde arkası...

üç yıldır aşk yaşayan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'ın ayrıldığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. İşte ayrılığın perde arkası...

Google Haberlere Abone ol

Üç yıldır Çağatay Ulusoy’la aşk yaşayan Duygu Sarışın, iddiaya göre ünlü oyuncunun ‘Özel hayatım kariyerimin önüne geçmeyecek’ ısrarı ve aşkın kapalı kapılar ardında yaşanması üzerine evi terk etti. 

Yaklaşık üç yıldır birlikte olan Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'ın ayrıldığı iddia edildi. Kariyer planlaması nedeniyle kendisi gibi güzel oyuncuyla ilişkisini sürekli gözlerden uzak yaşayan ünlü oyuncunun bu ısrarı, iddiaya göre 33 yaşındaki Sarışın'ı bunalttı.

Duygu Sarışın bu kaçıştan sıkıldı

Neredeyse pandemi başından beri aynı evde yaşayan, yaz aylarını da tekneyle Ege'yi dolaşarak geçiren 30 yaşındaki Çağatay, bugüne kadar güzel oyuncuyla gazetecilerin karşısına hiç beraber çıkmak istemedi. Adeta basın mensuplarıyla köşe kapmaca oynayan ünlü çiftten Duygu Sarışın da bu kaçıştan sıkıldı.

Yeni projeleri olan Çağatay Ulusoy'un "Özel hayatımla gündeme gelmeyeceğim, o yüzden ilişkimiz göz önünde olmasın" ısrarı üzerine güzel oyuncunun evi terk ettiği iddia edildi.