Ünlü popçu şokta! Hadise için flaş karar!

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddialarına ilişkin haberleri kaldırtmak isteyen ünlü popçu Hadise'ye mahkemeden büyük şok... İşte ayrıntılar...

Google Haberlere Abone ol

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddialarına ilişkin haberleri kaldırtmak isteyen ünlü popçu Hadise'nin erişim talebi için mahkemeden karar çıktı. Ünlü şarkıcının talebi reddedildi.

Ebru Gündeş, Zarrab'ın kendisini aldattığını iddia etmesinden sonra yasak aşk yaşadığı kadınlar arasında şarkıcı Hadise'nin de olduğu öne sürülmüştü. Bu iddia magazin gündemine damga vururken Hadise iddiaları jet hızıyla yalanlamış ve dava açacağını belirmişti.

Talebi reddedildi

Sabah Gazetesi'nden Atakan Irmank'ın haberine göre; Hadise, hakkında çıkan haberlerin kaldırılması için İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne başvurdu. Ünlü şarkıcı çıkan haberlerin yalan olduğunu, bu nedenle erişime engellenmesini talep ederken hakimlik ise haberlerin basın özgürlüğü kapsamında olduğunu değerlendirerek talebi reddetti.

İftiraya maruz kaldığını belirtti

Erişim engeli talebi içeren dilekçenin devamında söz konusu haberlerin gerçek olma kriterinin söz konusu olmayıp ağır şekilde iftira içerdiği anlatılırken, haberin tamamen iddialardan ibaret olduğu ve kendisini arayıp görüş almadıkları ifade edildi. Hukuka aykırı içeriklerle iftiraya maruz kaldığını ifade eden şarkıcı hakkında çıkan haberlerin erişime engellenmesini talep etti. Mahkeme yapılan başvuru sonrası dilekçe üzerinde yaptığı inceleme sonucunda Hadise'nin talebini reddetti.