Adem Değirmenci

Adem Değirmenci

adem.degirmenci@tv100.com.tr
MHP’li İzzet Ulvi Yönter’den Sezgin Tanrıkulu’na tepki: Kahraman TSK, bir düşmanın yapabileceği şekilde iftiraya uğramıştır

Yönter’den Sezgin Tanrıkulu’na tepki

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, tv100 ekranlarında gündemi değerlendirdi. CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun iftiralarına yanıt veren MHP Genel Başkanı Yönter, "Kahraman TSK, ancak bir düşmanın yapabileceği şekilde iftiraya maruz kalmıştır, ‘Köy yakmak’ ne demek? Bu PKK’nın propagandası. Her türlü iftirayı, alçaklığı dolaşıma soktular" dedi.
Haberin Devamı
Prof. Dr. Ahmet Ercan 2 ilin deprem riskini paylaştı: Dikkat çeken uyarı

Ahmet Ercan 2 ilin deprem riskini paylaştı

Prof. Dr. Ahmet Ercan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, Hatay ve Hakkari'de görülebilecek deprem büyüklüğünü paylaştı.
Haberin Devamı
Tüm dünyanın gözü kulağı burada! NASA, merakla beklenen UFO raporunu yayımlayacak: İki fosil dünya gündemine oturmuştu

Merakla beklenen UFO raporu yayımlanacak

NASA, merakla beklenen UFO raporunu yayımlayacak. Bugün bir basın toplantısı düzenleme planlanırken; Meksika Kongre'sinde sergilenen ve uzaylılara ait olduğu iddia edilen iki fosil, dünya gündemine oturmuştu.
Haberin Devamı
Sezgin Tanrıkulu'nun TSK'ya yönelik iftira dolu sözlerine Kübra Par'dan sert tepki: Bizim açımızdan kabul edilemez

Tanrıkulu'nun iftira dolu sözlerine Par'dan tepki

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun tv100 yayınında TSK'ya yönelik iftira dolu sözlerine tv100 programcısı Kübra Par, sert tepki göstererek, “Tanrıkulu'nun dün akşam tv100 yayınındaki sözleri büyük tepki çekti, bizim açımızdan kabul edilemezdi, tv100’ün yayın ilkelerine de son derece aykırı açıklamalardı” dedi.
Haberin Devamı
Sezgin Tanrıkulu’nun iftira dolu sözleri… Eren Erdem, tv100’e konuştu! "Biz bu görüşte değiliz"

Eren Erdem ‘Farklı Açılar’da soruları yanıtladı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, tv100 ekranlarında yayınlanan Kübra Par’la Farklı Açılar programında soruları yanıtladı. CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun TSK ile ilgili iftira dolu sözlerine ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, "Biz bu görüşte değiliz. Bunun bu şekilde yapılmasını uygun görmüyoruz. Yetkili organlarımız konuyu değerlendirecektir. Eylül sonunda bir Parti Meclisi yapacağız" ifadelerini kullandı.
Haberin Devamı
Muharrem İnce tv100’de açıkladı! 2028’de cumhurbaşkanı adayı olacak mı?

Muharrem İnce, 2028'de aday olacak mı?

tv100 ekranlarında yayınlanan Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık programında özel açıklamalarda bulunan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 2028 yılında yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olmak istediğini açıkladı. İnce, “Bu ülkede bilimin egemen olmasını istiyorum. Adalet ahlakının egemen olmasını, hukuk devletinin olmasını istiyorum. Bu ülkeyi zenginleştirebileceğimize inanıyorum” dedi.
Haberin Devamı
Muharrem İnce, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ne konuştu? İttifak yapacaklar mı?

Muharrem İnce ile Akşener ne konuştu?

tv100 ekranlarında ilgi ile takip edilen Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık programına konuk olan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İYİ Parti lideri Meral Akşener ile olan görüşmesini ilk kez tv100’de anlattı.
Haberin Devamı
Kemal Kılıçdaroğlu, seçimi neden kaybetti? Muharrem İnce tv100’de soruları yanıtladı: “Millet değil, menfaat ittifakı kuruldu”

Kılıçdaroğlu, seçimi neden kaybetti?

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, tv100’de yayınlanan Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Aktaş’ın “Kemal Kılıçdaroğlu, seçimi neden kaybetti?” sorusuna İnce; “Çok basit bir kere akıl, bilim yoktu. Bu seçimlerde bir menfaat ittifakı kuruldu. Millet ittifakı değil onun adı menfaat ittifakı. Bir ilkeler ittifakı olsaydı bu seçim kazanılırdı” şeklinde yanıt verdi.
Haberin Devamı
tv100.com yazarı Hacı Yakışıklı’dan son kulis… Meral Akşener, Devlet Bahçeli bir araya gelebilir! İYİ Parti tabanında konuşmaya başlamış

"Akşener, Devlet Bahçeli ile bir araya gelebilir"

tv100 ekranlarında yayınlanan Pınar Işık Ardor ile Akşam Raporu programında tv100.com yazarı Hacı Yakışıklı, siyaset koridorlarındaki son kulis bilgisini aktardı. Yakışıklı, İYİ Parti tabanında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile MHP lideri Devlet Bahçeli’nin bir araya gelmesi fikrinin konuşulmaya başlandığını aktardı.
Haberin Devamı
Mustafa Sarıgül, ‘Farklı Açılar’da… Sarıgül, tv100 ekranlarında soruları yanıtladı: Kemal Kılıçdaroğlu, genel başkanlıktan ayrılırsa CHP baraj altı kalır

Mustafa Sarıgül'den tv100'e özel açıklamalar

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül, tv100 ekranlarında yayınlanan Kübra Par ile Farklı Açılar programında soruları yanıtladı. CHP'deki değişim tartışmalarına yanıt veren Mustafa Sarıgül, "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na CHP’nin her zamankinden fazla ihtiyacı var. Sayın Kılıçdaroğlu, genel başkanlığından ayrıldığı andan itibaren CHP baraj altında kalır" dedi.
Haberin Devamı
Fatih Terim'den duygusal paylaşım: Ödediğin bedel kadar ödüllendirilirmişsin

Fatih Terim'den duygusal paylaşım

Galatasaray'ın ve Türk futbolunun efsane ismi Fatih Terim, 70. doğum gününü özel bir organizasyonla kutladı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Terim, yaptığı duygusal açıklamada, "Değer verdiğin kadar başarıp, kazanırmışsın. Ait hissettiğin kadar çalışırmışsın. Ödediğin bedel kadar ödüllendirilirmişsin…" dedi.
Haberin Devamı
İYİ Partili Adnan Beker’den tv100’de çok konuşulacak sözler: "Allah memleketi korumuş...", “Biz daha bakanları oluşturamazdık”

Adnan Beker’den tv100’de çok konuşulacak sözler

tv100 ekranlarında gündemi belirleyen Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı programına konuk olan İYİ Parti Ankara Milletvekili Adnan Beker, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Beker, “Altılı masa seçimi kazanmış olsaydı biz daha bakanları oluşturamazdık” derken; “Allah memleketi korumuş. Ümit Özdağ’a İçişleri Bakanlığı verildiği zaman, MİT Müsteşarlığı verildiği zaman biz o masada oturacak mıydık?” ifadelerini kullandı.
Haberin Devamı