Adem Değirmenci

Adem Değirmenci

adem.degirmenci@tv100.com.tr
Asıl mesleği doktorluk olan şarkıcı Ferhat Göçer'den Icardi paylaşımı: Yeter ki sahalara dönsün, göreve hazırım

Ferhat Göçer'den Icardi paylaşımı: Göreve hazırım

Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi'nin sakatlanmasının ardından asıl mesleği doktorluk olan şarkıcı Ferhat Göçer kayıtsız kalmadı. Göçer, Icardi'nin sahalara dönmesi için göreve hazır olduğunu belirtti.
Haberin Devamı
Şirketleri MASAK incelemesindeydi... Dilan Polat'a bir şok daha! Onlarca kişi mağdur

Dilan Polat'a bir şok daha! Onlarca kişi mağdur

Şirketleri MASAK tarafından incelemeye alınan ve hakkında kara para aklama iddiaları olan Dilan Polat’a bir şok daha… Dilan Polat‘ın kozmetik şirketi Rise and Shine, bakım çalışmasını gerekçe göstererek satış yapmayı durdurdu. Onlarca kişinin ise mağdur olduğu belirtildi.
Haberin Devamı
Dilan Polat, ağlayarak 'sahte' olduğunu söylemişti! Altınlı fincanının fiyatı dudak uçuklattı

Dilan Polat'ın altın fincanın fiyatı ortaya çıktı

Dilan Polat katıldığı bir programda altınlı fincanından, altın tozlu kahve içmiş günlerce konuşulmuştu. MASAK tarafından incelemeye alınan ve hakkında kara para aklama iddiaları olan Dilan Polat’ın altınlı fincanın değeri ortaya çıktı.
Haberin Devamı
Dilan Çiçek Deniz'in selfie paylaşımına tepki yağdı! Hemen sildi

Dilan Çiçek Deniz'in paylaşımına tepki yağdı

Sosyal medyada İsrail saldırılarından bir süre sonra çektiği selfieleri paylaşan Dilan Çiçek Deniz, büyük tepki çekti. Ünlü oyuncu, gelen tepkilerin ardından paylaşımını kaldırmak zorunda kaldı.
Haberin Devamı
İsrail'in hastane saldırısının boyutu gün ağarınca ortaya çıktı! Görüntüler, patlamanın büyüklüğünü gözler önüne serdi

Saldırının boyutu gün ağarınca ortaya çıktı

İsrail'in Gazze'de sivil ve çocukları hedef aldığı ve en az 500 kişinin hayatını kaybettiği kanlı hastane saldırısının korkunç boyutu gün ağarınca ortaya çıktı.
Haberin Devamı
Alkollü araç kullanırken kaza yapmıştı! Erkan Can'dan açıklama

Alkollü araç kullanan Erkan Can'dan yeni açıklama

'Mahallenin Muhtarları', 'Gemide', 'Müslüm' ve 'Vizontele' gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Erkan Can, dün gece alkollü araç kullanırken kaza yapmıştı. Erkan Can, yaşananların ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Haberin Devamı
MHP’li İzzet Ulvi Yönter’den Sezgin Tanrıkulu’na tepki: Kahraman TSK, bir düşmanın yapabileceği şekilde iftiraya uğramıştır

Yönter’den Sezgin Tanrıkulu’na tepki

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, tv100 ekranlarında gündemi değerlendirdi. CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun iftiralarına yanıt veren MHP Genel Başkanı Yönter, "Kahraman TSK, ancak bir düşmanın yapabileceği şekilde iftiraya maruz kalmıştır, ‘Köy yakmak’ ne demek? Bu PKK’nın propagandası. Her türlü iftirayı, alçaklığı dolaşıma soktular" dedi.
Haberin Devamı
Prof. Dr. Ahmet Ercan 2 ilin deprem riskini paylaştı: Dikkat çeken uyarı

Ahmet Ercan 2 ilin deprem riskini paylaştı

Prof. Dr. Ahmet Ercan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, Hatay ve Hakkari'de görülebilecek deprem büyüklüğünü paylaştı.
Haberin Devamı
Tüm dünyanın gözü kulağı burada! NASA, merakla beklenen UFO raporunu yayımlayacak: İki fosil dünya gündemine oturmuştu

Merakla beklenen UFO raporu yayımlanacak

NASA, merakla beklenen UFO raporunu yayımlayacak. Bugün bir basın toplantısı düzenleme planlanırken; Meksika Kongre'sinde sergilenen ve uzaylılara ait olduğu iddia edilen iki fosil, dünya gündemine oturmuştu.
Haberin Devamı
Sezgin Tanrıkulu'nun TSK'ya yönelik iftira dolu sözlerine Kübra Par'dan sert tepki: Bizim açımızdan kabul edilemez

Tanrıkulu'nun iftira dolu sözlerine Par'dan tepki

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun tv100 yayınında TSK'ya yönelik iftira dolu sözlerine tv100 programcısı Kübra Par, sert tepki göstererek, “Tanrıkulu'nun dün akşam tv100 yayınındaki sözleri büyük tepki çekti, bizim açımızdan kabul edilemezdi, tv100’ün yayın ilkelerine de son derece aykırı açıklamalardı” dedi.
Haberin Devamı
Sezgin Tanrıkulu’nun iftira dolu sözleri… Eren Erdem, tv100’e konuştu! "Biz bu görüşte değiliz"

Eren Erdem ‘Farklı Açılar’da soruları yanıtladı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, tv100 ekranlarında yayınlanan Kübra Par’la Farklı Açılar programında soruları yanıtladı. CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun TSK ile ilgili iftira dolu sözlerine ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, "Biz bu görüşte değiliz. Bunun bu şekilde yapılmasını uygun görmüyoruz. Yetkili organlarımız konuyu değerlendirecektir. Eylül sonunda bir Parti Meclisi yapacağız" ifadelerini kullandı.
Haberin Devamı
Muharrem İnce, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ne konuştu? İttifak yapacaklar mı?

Muharrem İnce ile Akşener ne konuştu?

tv100 ekranlarında ilgi ile takip edilen Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık programına konuk olan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İYİ Parti lideri Meral Akşener ile olan görüşmesini ilk kez tv100’de anlattı.
Haberin Devamı