Skandal görüntüler! İnsan sağlığıyla böyle oynadılar!

Döner paketleyen iki çalışanın TikTok hesabından paylaştığı skandal et görüntülerine tepki yağdı. Elleriyle etlerle oynayan maskesiz şahıslar, insan sağlığını böyle hiçe saydı.

Kaynak: tv100.com

Döner paketleyen iki çalışanın sosyal medya hesabı TikTok'tan paylaştığı skandal görüntüler şoke etti. Çok sayıda kullanıcı, maske kullanmadan elleriyle etlerle oynayan şahıslar hakkında yorum yaptı.

TikTok uygulamasına video çekip yükleyen hazır dönem işletmesi çalışan 2 kişinin, müziğe eşlik ederken, maskesiz bir şekilde paketleme yaptığı görüldü. Sosyal medyada dolaşıma giren bir video, görenleri şaşkına çevirdi.

"İğrençlik, ağır ceza verilmediği sürece bu TikTok rezaletleri bitmez"

Görüntüyü sosyal medya hesabından paylaşan bir kullanıcı, "Bir hazır döner işletmesinde çekilmiş bu videoda dönerlerin paketlere dolum yapıldığı süreçte yaşananlar görünüyor. Rezillik, iğrençlik. En ağır ceza verilmediği sürece bu TikTok rezaletleri bitmez. Bu adamlara ayrı ağır bir ceza, işletmeye de ayrı ağır bir ceza vereceksiniz ki işletme sahibi her türlü işletmesini böyle başıboş adamlara bırakmaya korkacak" dedi.

"Gerçekten midem bulandı"

Çok sayıda kullanıcı, paylaşımın altına tepkisini dile getirdi.

Bir kullanıcı, "Önlük diye üstüne geçirdiği çöp poşeti, o iğrenç ağzına sürdüğü gıda... Neresinden tutsanız rezillik, gerçekten midem bulandı" ifadelerini kullandı.