En çok onun karnesi konuşuldu

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesi Anadolu Lisesi, 11 Ağustos 2017 tarihinde PKK’lı teröristlerin yerini güvenlik güçlerine göstermek isterken şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün anısına karne düzenlendi. Şehit oğlunun karnesini alan anne gözyaşlarını tutamadı.

En çok onun karnesi konuşuldu - Sayfa 1

Eren'in karnesi sosyal medyada en çok paylaşılan karne oldu. Sosyal medya kullanıcıları Eren'in karnesininin altına, sevgi ve minnet dolu mesajlar yazdılar.

En çok onun karnesi konuşuldu - Sayfa 2

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesi Anadolu Lisesi tarafından Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017 tarihinde PKK’lı teröristlerin yerini güvenlik güçlerine göstermek isterken açılan ateş sonucu teröristler tarafından şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün anısına karne düzenlendi.

En çok onun karnesi konuşuldu - Sayfa 3

Karne şehit Eren Bülbül’ün annesine verilirken, o anları paylaştıkları fotoğraflar sosyal medyada büyük ilgi gördü. 

En çok onun karnesi konuşuldu - Sayfa 4

Çarşıbaşı Anadolu Lisesi Müdürü Coşkun Çolak, bir grup öğrenci ile birlikte Ramazan Bayramı sonrası şehit Eren’in annesi Ayşe Bülbül’ü Maçka ilçesindeki evinde ziyaret etti. Anne Ayşe Bülbül’ün elini öpen ve şehidin mezarını ziyaret eden öğrenciler, Eren Bülbül adına hazırlanan karneyi ve getirdikleri çiçeği anne Bülbül’e verirken, duygusal anlar yaşandı.