Ergin Ataman: Ülker Arena'ya bir kez daha o kupayı kaldırmaya gideceğiz

ING Basketbol Süper Ligi play-off final serisi üçüncü maçında Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko'yu 103-92 yenerek seride durumu 2-1'e getirdi. Maç sonrası Efes başantrenörü Ergin Ataman, "Biz şampiyon alacağız. Şimdi onlar düşünsün. Ülker Arena'ya kupayı bir kez daha kaldırmaya gideceğiz" dedi.

Ergin Ataman'dan çarpıcı açıklamalar!

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Fenerbahçe Beko'yu 103-92 yenip seriyi 2-1 getirdikleri maç sonrası yayıncı TRT Spor'a konuştu.

Ergin Ataman şampiyon olacaklarını yinelerken, "Bugün daha iyi oynadık. Kendi oyunumuzu oynadık. Rakibin Fenerbahçe Arena'daki agresif savunması yoktu. 102 sayı attık. 2-1. Söyledim, biz yine şampiyon olacağız. Şimdi onlar düşünsünler. Pazartesi kazanıp Ülker Arena'ya kupayı bir kez daha kaldırmaya gideceğiz" dedi.

Ergin Ataman: Ülker Arena'ya bir kez daha o kupayı kaldırmaya gideceğiz - Resim : 1Taraftarlarını öven Ergin ataman, "Saha avantajını nasıl Fenerbahçe kullandıysa biz de gayet centilmence, gayet sportmence kimseyle alay etmeden, kimseye hakaret etmeden, gayet güzel bir şekilde saha avantajını kullandılar. Tüm taraftarımızı kucaklıyorum. Allah herkese böyle taraftar nasil etsin" ifadelerini kullandı.