Demir sopalarla öldüresiye dövdüler!

Esenyurt'ta Suriye uyruklu iki kişi aynı yerde oturdukları Fas uyruklu iki kişiyi demir sopa ile öldüresiye dövdü. İşte o anlar...

Kaynak: İHA

Olay, Esenyurt'ta yaşandı. İddiaya göre Suriye uyruklu Abdullah Nasır ve Omar Muhammed ile Fas uyruklu Barzem Abdeljalil ve Bella Hammou Khalid arasında bir gece önce nedeni bilinmeyen bir şekilde tartışma çıktı.

Tartışmada araya giren komşuları tarafları ayırırken çıkan kavgadaki 4 kişi gündüz tekrar tartışmaya başladı.

Tartışma kavgaya dönüşürken evin içinde başlayan kavga sokağa yayıldı. Suriye uyruklu iki kişi demir borularla Fas uyruklu iki kişiyi öldüresiye dövdü ve kaçtı.

Darp edilen kişiler ağır yaralanırken Barzem Abdeljalil komşuları tarafından bir döşeğin üzerine yatırılarak sağlık ekiplerinin gelmesi beklendi.

Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, ağır yaralanan Barzem Abdeljalil'i ambulansla hastaneye kaldırırken Bella Hammou Khalid ise ayakta tedavi edildi.

Suriye uyruklu Abdullah Abdullah Nasır ile Omar Muhammed'i Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kısa sürede yakalandıktan sonra ifadeleri alınan zanlılar sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi'ne teslim edildi.