Eşini kaybeden Özgü Namal ilk kez görüntülendi

Geçen hafta 53 yaşındaki hayat arkadaşı Ahmet Serdar Oral’ın ölümüyle yıkılan Özgü Namal, uzun süre aradan sonra ilk kez Magazin Hattı kamerasına takıldı.

Kaynak: tv100

Özgü Namal geçen hafta 53 yaşındaki hayat arkadaşı Ahmet Serdar Oral’ın ölümüyle yıkıldı. Banyodan çıkan ve yerde kalp krizi geçiren eşinin cansız bedeniyle karşılaşan 41 yaşındaki oyuncu, büyük şok yaşadı.

Kanlıca Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanan hayat arkadaşının cenaze törenine de katılamayan Namal, 5.5 ve 4 yaşlarındaki çocukları Nefes ile Elem Su’nun yanında kaldı. Oyuncunun “Kurtlar Vadisi” dizisinden arkadaşları yapımcı Raci Şaşmaz ile senarist Bahadır Özdener ise cenazede hazır bulundu.

Özgü Namal uzun bir aradan sonra geçen perşembe oturduğu semt olan Beykoz’da çocuklarıyla beraber Magazin Hattı kamerasına takıldı. Namal’ın yanında çocuklarının öğretmeni de vardı.

Oyuncu, 2014 yılından beri yaşadığı Köyceğiz’deki çiftliğinden geçen haziran ayında çocuklarının okulu için İstanbul’a taşınmıştı. Muğla plakalı arabasına doğru yürüyen Özgü Namal’ın saçlarındaki beyazlar dikkat çekti. Kameramızı karşısında görünce şaşıran Namal, konuşmak istemedi ve hızla gaza basıp uzaklaştı.