Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 168. bölüm full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. 20 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. bölümü full olarak internete yüklendi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Bölüm izle linki.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Atv ekranının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezonuyla da nefes kesiyor. Aksiyon ve entrikanın bir an dahi olsa eksik olmadığı dizide 168. bölümde de heyecan dorukta. Çakırbeyliler ile Korkmazların arasındaki gerilim devam ederken Alpaslan'ın durumu da hala net değil.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 167. bölümde ne olmuştu?

Alpaslan'ın Celal Sincanlı'yı öldürmesiyle masada ortam gerilir. Kızı Bahar ise intikam ateşiyle Hızır Reis'in peşine düşer. Kendisine kurulan hain planın farkında olmadan ölüme yürüyen Hızır Çakırbeyli'nin yardımına yine başına olmadık işler açan yeğeni Alpaslan koşar.

Alpaslan'ın masada oylama yapılmadan başıboş yaptığı eylemler dünürleri Façalı ailesiyle de aralarını açar. Haşmet Façalı, masada 40 senelik arkadaşı Celal Sincanlı'nın infazını gerçekleştiren Alpaslan'ın yine masa kuralları gereği ceza almasını ister. Bu süreçte aile reisliğini ilan eden İlyas Çakırbeyli ise abisine yapılan saldırının intikamını almak ister.

Bu uğurda Ömür'ün çocukluk arkadaşı Bahar Sincanlı'nın infazını abisi Yavuz'a yaptırmak için süre verir. Sincanlı ailesinin yanı sıra Korkmazlar'la uğraşan Çakırbeyliler, iki cephede çetin bir savaş verir. Yaman Korkmaz'ın Şahin ağanın yanına giderek alenen masayı tehdit etmesi ve kendisinin dışında hiç kimsenin gayrimeşru iş yapmasına müsaade etmemesi yeni bir hesaplaşmanın fitilini ateşler.

EDHO son bölüm yani Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. bölümü kesintisiz izleyebileceğiniz link.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu nedir?

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır... Sevmekten hiç kaçmaz... Sevilmeyi de pek sever... Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin...

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır... Vefakar bir dosttur... Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında da yüceltir... Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır... Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür... Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları kimdir?

Hızır Çakırbeyli – Oktay Kaynarca
Ünal Kaplan – Tarık Ünlüoğlu
Alpaslan Çakırbeyli – Yunus Emre Yıldırımer
İlyas Çakırbeyli – Ozan Akbaba
Hayriye Çakırbeyli – Sabina Toziya
Fahri – Kenan Çoban
Şahin Ağa – Turgay Tanülkü
Hurşit Dere – Haydar Şişman
Hızır Ali Çakırbeyli – Yalçın Hafızoğlu