Ezgi Mola rolden çıkamadı, evini böyle temizledi! Sevgilisi isyanda

Masumlar Apartmanı'da Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola, her şeyi 4 kez yıkayıp silmesi ile akıllara kazındı. Ancak Ezgi Mola artık evini de öyle temizlemeye başladı. Sevgilisi Mustafa Aksakallı ise isyanda.

Google Haberlere Abone ol

Ezgi Mola'nın ev halini görüntüleyerek paylayan Mustafa Aksakallı, korkmaya başladığını söyledi.

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu ile paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola,  normal yaşamında yaptığı ev temizlikleri ile sevgilisi Mustafa Aksakallı'yı isyan ettirdi.

Dizide oynadığı Safiye karakterinin temizlik takıntısı bir kişiliğe sahip olması Ezgi Mola'yı gerçek hayatta da etkiledi. Aksakallı, tıpkı dizide oynadığı Safiye karakteri gibi tüm evi baştan aşağı temizleyen Ezgi Mola'nın o hallerini sosyal medya hesabında yayınlayarak set ekibine seslendi.

Ezgi Mola'nın çamaşır astığı evi süpürdüğü ve toz aldığı anları kayıt altına alarak Instagram'ın hikaye kısmında yayınlayan Aksakallı, "Korkuyorum Safiye bizim evde" notunu yazdı.

Art arda paylaşımlarda bulunan Mustafa Aksakallı, "Baktıkça gülesim geliyor, sinirlerim bozuldu. Rejiden beni duyan varsa bu kızı hemen sete çağırsın" dedi.