Ezo Sunal, ölümden döndü

Ezo Sunal'ın Büyükada'dan bindiği deniz taksiye gece geç saatlerde başka bir tekne çarptı. Tekne büyük hasar görürken deniz taksidekiler şans eseri yara almadı.

Ezo Sunal, ölümden döndü

Ezo Sunal, yaşadığı kazayı ve büyük korkuyu sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı.  Hayatında hiç bu kadar korkmadığını söyleyen Sunal, hasar alan teknenin görüntülerini gösterdi.

 

Ezo Sunal, kendilerine hızla çarpan teknenin farlarının yanmadığını ve iddialara göre sürücüsünün de alkollü olduğu yazdı.

Yaptığı paylaşımda, "Dragos iskelesine doğru giderken tam yolun yarısında benim oturduğum taraftan bizimkinden daha büyük bir tekne bize korkunç bir süratle çarptı. Bir anda camlar tuz buz oldu, yüzümüze gözümüze saçımıza her yerimize camlar sıçradı” diyen Sunal, şans eseri teknenin devrilmediğini ve kazayı yara almadan atlattıklarını belirtti.
Ayrıca kazaya sebep olan tekne sürücüsünün alkollü olduğu ve tekne ışıklarının yanmıyor olduğu iddia edildiğini söyleyen Sunal, “Ancak sonradan öğrendim ki bize çarpan teknenin ışıkları yanık değilmiş ve kaptan alkollüymüş. Bana böyle bilgi verildi ancak karşı tarafı hiç tanımıyorum ve gerçekten neler oldu bilmiyorum. Kimsenin günahını almak istemem. Umarım hiç kimseye zarar gelmemiştir” dedi.
Ezo Sunal’ın sosyal medya hesabı üzerinden kazanın ardından paylaştığı tekne fotoğrafları kazanın şiddetini gözler önüne serdi.