Fahrettin Altun: Türkiye darbe heveslisi bu zihniyetten çok çekti

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun amirallerin bildirisine tepki göstererek Twitter hesabından yeni bir açıklama daha yaptı. Altun, "Her fırsatta milletimizin iradesini silahların gölgesinde hapsetmeye çalıştılar. Milletimize uşakları gözüyle baktılar” ifadelerini kullandı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: İHA

Twitter hesabından bir açıklama daha yapan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Milletimize uşakları gözüyle baktılar" ifadelerini kullandı.

Altun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Ortak oldukları en önemli nokta Hakk’ın ve halkın karşısında olmak. Aziz milletimizden hiçbir zaman icazet alamadıkları için en ufak darbe söylentisine bile heyecanla el sallıyorlar. Hala darbelerden medet umuyorlar.
Bir kere de millî iradeden ve demokrasiden yana olun!

Türkiye, uzun yıllar boyunca darbe heveslisi bu zihniyetten çok çekti. Her fırsatta milletimizin iradesini silahların gölgesinde hapsetmeye çalıştılar. Milletimize uşakları gözüyle baktılar.
Halâ bir yerlerden darbe ümidi bekliyorlar. Beyhude heveslerin peşine düşmeyin.
Artık eski Türkiye yok. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 27 Nisan’da, 7 Şubat’ta, 17/25 Aralık’ta ve 15 Temmuz’da aziz milletimizle birlikte tüm vesayet odaklarını yıkarak inşa ettiği büyük ve güçlü Türkiye var.
Milletin iradesi sizin tüm hain planlarınızdan daha güçlüdür” ifadelerini kullandı.