Feci kazada yaralanan ünlü oyuncu, arkadaşının ölmeden önceki son sözlerini söyledi! Duyunca tüyleriniz ürperecek

Amasya-Çorum yolu üzerinde dün yaşanan kazada oyuncuları taşıyan minibüs ile tır çarpıştı. 3 kişi yaşamını yitirirken, yaralananlar arasında bulunan Ceyhun Fersoy kazadan sonra kendine geldiğinde arkadaşı Tolga Güleryüz'ün son sözlerini söyledi.

Feci kazada yaralanan ünlü oyuncu, arkadaşının ölmeden önceki son sözlerini söyledi! Duyunca tüyleriniz ürperecek

Baş Belası isimli tiyatroyu sergilemek için turneye çıkan oyuncular Amasya-Çorum yolu üzerinde feci bir kaza yaptı. Can pazarının yaşandığı kazada Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde yaşamını yitirdi. Oyunculardan Melis İşiten, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci yaralandı. Durumu ağır olan Sergen Deveci uçakla İstanbul'daki bir hastaneye getirildi. Kaza sonrası kendine gelen Ceyhun Fersoy ise arkadaşlarının ölüm haberiyle yıkıldı. Tolga Güleryüz'ün ölmeden 10 dakika önceki sözlerini yazan Fersoy, tüyler ürpertti. 

Ceyhun Fersoy arkadaşı Tolga Güleryüz'ün son sözlerini söyledi

Kazada yaralanan ünlü oyuncu Ceyhun Fersoy da sosyal medya hesabından üzüntüsünü dile getirerek, "Canım çok acıyor; ama öyle böyle değil… 2-3 aya toparlarım, ama sen olmayacaksın… çok hayallerimiz, umutlarımız geleceğimiz vardı… Canım arkadaşım, dostum…. Seni anlatmak için seninle yaşamak lazım… Seni asla ama asla unutmayacağım… Bunları yazarken hala inanamıyorum… Çok seviyorum seni… Ama çok…." dedi. 

Ceyhun Fersoy hikaye kısmında ise arkadaşının son sözlerini söyledi. Fersoy arkadaşının kazadan 10 dakika önce elini tutmak istediğini kendisinin ise bu isteğe anlam veremediğini belirtti. Ünlü oyuncunun "Hissettin mi?" diye sorması ise tüyler ürpertti. 

Feci kazada yaralanan ünlü oyuncu, arkadaşının ölmeden önceki son sözlerini söyledi! Duyunca tüyleriniz ürperecek - Resim : 1

Feci kazada yaralanan ünlü oyuncu, arkadaşının ölmeden önceki son sözlerini söyledi! Duyunca tüyleriniz ürperecek - Resim : 2

Sergen Deveci İstanbul'a getirildi

Amasya'da meydana gelen kazada minibüs TIR'a arkadan çarptı. Yaşanan trafik kazası sırasında Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş hayatını kaybetti, 8 kişi ise yaralandı. Ceyhun Fersoy, Melis İşiten, Sergen Deveci, Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Uğur Şalvarcıoğlu ve Filiz Özbek ise hastaneye kaldırıldı. Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten'in sağlık durumunun iyi olduğu, Sergen Deveci'nin ise tedavisi sürüyor. Deveci şu anda İstanbul'a getirildi.