Ünlü sunucudan kötü haber!

Ünlü sunucu geçtiğimiz yıl yakalandığı ve ilik naklinin ardından kurtulduğunu düşündüğü kanserin yeniden başladığını Instagram hesabından duyurdu. Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer'e destek mesajı yağdı.

Fenerbahçe TV'nin başarılı sunucusu Dilay Kemer, geçen yıl yakalandığı kanser nedeniyle ekrana ara vermişti. Başarılı bir tedavi sürecinin ardından ilik nakli olan Kemer'in sağlık durumu günden güne iyi gidiyordu ancak kötü haber geldi.

Kemer, Instagram hesabından kanserin yeniden baş gösterdiğini ifade ederek sevenlerinden ve takipçilerinden dua istedi. İşte Dilay Kemer'in hesabından paylaştığı o mesaj:

"Sevgili arkadaşlar Maalesef en büyük korkum gerçeğim oldu. Nereden başlayacağımı nasıl anlatacağımı bilmiyorum... Hastalığın başlamasının 1. yılında, ilik nakli oluşumun 6. ayında maalesef bu bela geri geldi, yani nakil her zaman %100 çözüm olamıyormuş kötü bir tecrübeyle öğrendik... Denemeye değer ufak bir ihtimal daha doğdu, şimdi onun peşinden gideceğim...Yalan yok, çok üzgünüm ve çok korkuyorum... Şimdi her zamankinden daha çok desteğe ve duaya ihtiyacım var, lütfen esirgemeyin. Sizi seviyorum"

Dilay Kemer'in paylaşımının ardından sosyal medyadaki sevenleri kendisini adeta mesaja boğarak moral verdi. İşte o mesajlardan bazıları...