Fenerbahçe'de 30 milyon euroluk Lukaku bilmecesi! Lukaku gelmezse yerine 258 Maçta 68 gol atan canavar forvet çekilecek

Fenerbahçe'de piyasa değeri şu anda 30 milyon euro civarında olan Lukaku ile ilgili bilmece yaşanıyor. Artık Batshuayi'nin kesin olarak takımdan ayrılmasının ardından sarı lacivertlilerin bir forvet transferi yapması bekleniyor. 258 Maçta 68 gol atan canavar forvet gündemde.

Fenerbahçe'de 30 milyon euroluk Lukaku bilmecesi! Lukaku gelmezse yerine 258 Maçta 68 gol atan canavar forvet çekilecek

Batshuayi'nin geçtiğimiz sezon gösterdiği performansın ardından Galatasaray'ın yolunu tutma ihtimali, Fenerbahçeli taraftarların da üzülmesine neden oldu. 

Taraftarlar bir süreden bu yana ortada dolaşan Lukaku iddiasıyla ilgili gelişmeleri de takip ediyor... 

CANAVAR FORVET GÜNDEMDE

Fenerbahçe'de piyasa değeri şu anda 30 milyon euro civarında olan Lukaku ile ilgili bilmece yaşanıyor. Artık Batshuayi'nin kesin olarak takımdan ayrılmasının ardından sarı lacivertlilerin bir forvet transferi yapması bekleniyor. Koray Güçlü'nün haberine göre Kanarya'da 258 Maçta 68 gol atan canavar forvet gündemde.

LUKAKU'DA YÜZDE 50 İHTİMAL 

Hem yönetimin hem de taraftarların Lukaku'nun uzun zamandan bu yana devam eden istikrarsız performansı nedeniyle şüpheleri var. Gelmesi durumunda takıma verebileceği katkı sürpriz olarak değerlendiriliyor. Yıldız futbolcunun gelme ihtimalinin yüzde 50 olduğu değerlendiriliyor. 

Fenerbahçe'de 30 milyon euroluk Lukaku bilmecesi! Lukaku gelmezse yerine 258 Maçta 68 gol atan canavar forvet çekilecek - Resim : 1

FIORENTİNA'DA FORMA GİYİYOR

Fenerbahçe'nin Lukaku'ya alternatif olarak Fiorentina forması giyen M'Bala Nzola'yı gündeme aldığı iddia edildi. 

Forvetin yanı sıra sağ kanat pozisyonunda da oynayabilen yıldız futbolcu, Mourinho'nun taleplerine uyan bir profil çiziyor. Kulübü ile 2027 yılına kadar sözleşmesi bulunan futbolcunun, 7 milyon euro piyasa değeri var.