Fenerbahçe'de Batshuayi'nin Galatasaray'a gitmesinin ardından gözler ona çevrilmişti. Performansı taraftarı çıldırttı. 2 milyon euro teklif geldi

Fenerbahçe'de geçen sezonun flaş isimleri arasında yer alan Batshuayi'nin Galatasaray'a imza atmasının ardından gözlerin çevrildiği ismin, hazırlık maçları performansı tartışmalara neden oldu.

Fenerbahçe'de Batshuayi'nin Galatasaray'a gitmesinin ardından gözler ona çevrilmişti. Performansı taraftarı çıldırttı. 2 milyon euro teklif geldi

Dünyaca ünlü teknik adam Mourinho liderliğinde çalışmalarına devam eden Fenerbahçe, hazırlık dönemindeki 3. maçında da istediği performansı alamadı. 

Sarı lacivertliler, Avusturya'da karşılaştığı Hajduk Split'e 1-0 mağlup olarak taraftarlarında üzüntüye neden oldu. 

GÖZLER ONA ÇEVRİLMİŞTİ

Süper Lig'de geçen sezonun flaş isimleri arasında yer alan Batshuayi'nin Galatasaray'a imza atmasının ardından gözlerin çevrildiği ismin, hazırlık maçları performansı tartışmalara neden oldu.  

Fenerbahçe'de Batshuayi'nin Galatasaray'a gitmesinin ardından gözler ona çevrilmişti. Performansı taraftarı çıldırttı. 2 milyon euro teklif geldi - Resim : 1

TARAFTAR TEPKİ YAĞDIRIYOR

Geçen sezon çok sayıda gol kaçırarak Fenerbahçe'yi şampiyonluktan ettiği öne sürülen Dzeko'nun bu seneki hazırlık maçlarındaki performansı da beğenilmiyor. Taraftarlar, sezona kesinlikle Dzeko ile girilmesini istemiyor. 

2 YILLIK TEKLİF GELDİ 

Son yaşananların ardından ise Dzeko konusunda yeni bir gelişme yaşandı. Tportal'da yer alan habere göre Hajduk Split, Edin Dzeko'ya 2 yıllık sözleşme ve yıllık 2 M € maaşlık bir teklifi Dzeko için hazırladı. 

Fenerbahçe'de kalmak isteyen Dzeko'nun son durumuna Mourinho ve yönetim karar verecek. Performansının böyle devam etmesi durumunda gönderilmesi yeniden gündeme gelecek.