İstenmeyen kişi olmuştu! Caner Erkin'in neden kadro dışı bırakıldığı ortaya çıktı!

Fenerbahçe'ye gelişi, gidişi, kavgaları, özel yaşamı, şakaları, hakemlere itirazlarıyla hep gündemde olan Caner Erkin, istenmeyen adam olarak takımdan ayrıldı. Erkin’in bir kez daha Fenerbahçe'de istenmeyen adam olmasının nedeni ise ortaya çıktı.

İstenmeyen kişi olmuştu! Caner Erkin'in neden kadro dışı bırakıldığı ortaya çıktı!

Caner Erkin geçtiğimiz sene de hakemlere tepkisi ve Erol Bulut’a yönelik tavırları nedeniyle kadro dışı kalmıştı.

Erkin kısa süreli bir ayrılık sonrası özür dileyip tekrar takıma dönerken, bu kez de Samandıra’da yaptığı şakalar nedeniyle eleştiri oklarını üzerine çekti.

Kısa süreli bir ayrılık sonrası özür dileyip tekrar takıma dönerken, bu kez de Samandıra'da yaptığı şakalar, 'laubali' diye tanımlanan hareketleriyle hep eleştirildi.

6 yıl önce gerginlik yaşadığı Pereira'nın yeniden göreve gelmesiyle ikilinin ilk karşılaşmasının nasıl olacağı merak edilirken Dereağzı'ndaki kucaklaşmayla kamp tatlı başladı.

Ama şakacı tavırları, 26 Temmuz’da Pereira’nın doğum günündeki ‘Cigoladalı bazda’ esprilerine performansındaki geri gidiş de eklenince yeni bir ayrılığın kapıda olduğu konuşulmaya başlandı.

İstenmeyen kişi olmuştu! Caner Erkin'in neden kadro dışı bırakıldığı ortaya çıktı! - Resim : 2

Salı günü başkan Ali Koç, Samandıra’ya giderken Pereira’nın olumsuz raporu sonrası Caner Erkin'in Fenerbahçe defteri kapandı.

 Kaynak: Hürriyet